Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Pod kątem ekonomii - nowe szlifierki kątowe z serii Economy by Ferm

W katalogu „Maszyny i narzędzia 2010” firmy Proma pojawiło się wiele nowych urządzeń w cenionej przez klientów linii Economy by Ferm. Seria została wzbogacona między innymi o dwie szlifierki kątowe.

Cięcie i szlifowanie twardych materiałów takich jak metal czy kamień wymaga użycia szlifierki kątowej. Do ciężkich zadań tego typu, narzędzia o niewielkich tarczach i małej mocy mogą okazać się niewystarczające. Właśnie dlatego, do znanej już klientom Szlifierki kątowej EBF-115/500 dołączyły dwa zupełnie nowe modele.

Moc i komfort pracy

Szlifierka kątowa EBF-125/880 to narzędzie wyposażone w tarczę o średnicy 125 mm. Wydajny silnik o mocy 880 W pozwala na osiągnięcie prędkości pracy wynoszącej 11 000 obrotów na minutę. Dzięki sześciostopniowej regulacji ilości obrotów możliwe jest precyzyjne dobranie szybkości do wykonywanego zadania. Uchwyt narzędzia może być mocowany na trzy strony, co znacznie poprawia komfort pracy.

Szlifierka kątowa EBF-230/2000 to urządzenie do naprawdę ciężkich prac, wyposażone w tarczę o średnicy 230 mm i silnik o mocy 2000 W, pozwalający osiągnąć prędkość pracy wynoszącą 6 000 obrotów na minutę. Narzędzie doskonale poradzi sobie z cięciem i szlifowaniem dużych elementów.
W obu szlifierkach zastosowano sprawdzone rozwiązania techniczne. Blokada wrzeciona pozwala na łatwą wymianę tarczy. W prosty sposób, bez konieczności rozkręcania urządzenia wymienić można również szczotki węglowe.

 

Szlifierka kątowa EBF-125/880 cena katalogowa 114,00 zł netto
Szlifierka kątowa EBF-230/2000 cena katalogowa 259,00 zł netto

Dystrybutor: Proma Polska

Proma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Wszystkie urządzenia produkowane są w sprawdzonych i autoryzowanych zakładach wykorzystujących bogatą wiedzę z zakresu budowy maszyn i narzędzi.
Pełna oferta Proma Polska sp. z o.o. to blisko 1 500 produktów marek Proma, Economy by Ferm, Ferm, Ferm Powerline, Worx Professional i Arbortech. Z danymi technicznymi oraz cenami dla klienta detalicznego można zapoznać się na stronie internetowej www.promapl.pl lub zamawiając bezpłatny katalog produktowy.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt