Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Nowość! Komfort koszenia - Stiga Combi 53 SQ BW B

Regularne koszenie trawy jest niezbędną i ważną czynnością. To dzięki niej powierzchnia trawnika staje się równa, a źdźbła trawy mogą się idealnie rozkrzewiać. Nowa kosiarka spalinowa Combi 53 SQ BW B firmy Stiga sprawi, że koszenie trawnika nie będzie już tylko cotygodniowym obowiązkiem.

Stiga Combi to seria solidnych i ekonomicznych kosiarek spalinowych. Nowy model jest ponadto niezwykle łatwy w obsłudze i wyposażony został w możliwość koszenia jednym z 4 sposobów - zbieranie do kosza, koszenie z tylnym lub bocznym wyrzutem, mulczowanie.

– Stiga Combi 53 SQ BW B to najnowsza propozycja Stiga w tym sezonie. Model ten przeznaczony jest do pracy w średnich i dużych ogrodach. Dzięki systemowi koszenia 4 w 1 użytkownik dowolnie od potrzeb może wybrać jeden z czterech systemów koszenia. Duże tylne koła, centralna regulacja wysokości oraz duża szerokości koszenia czynią ten model idealnym kompromisem pomiędzy jakością, wyposażeniem i ceną – mówi Marcin Liszyński, Dyrektor Handlowy GGP POLSKA Sp. z o.o.

Odpowiednia pielęgnacja
Dzięki możliwości koszenia systemem mulczującym uzyskujemy szereg korzyści. Po pierwsze mocno rozdrobniona trawa szybciej ulega rozkładowi i dostarcza podłożu niezbędnych składników mineralnych (eliminujemy potrzebę sztucznego nawożenia). Ścinki trawy powodują, iż gleba wolniej odparowuje wodę przez co trawnik dłużej zachowuje swoją witalność. Ponadto nie musimy tworzyć specjalnego miejsca na ściętą trawę z kosza. Aby kosić systemem mulczującym prawidłowo nie należy jednorazowo ścinać więcej niż 1/3 wysokości trawy.

Radość z koszenia
Stiga Combi 53 SQ BW B posiada napęd na tylne koła, dlatego do jej prowadzenia nie trzeba używać siły. Model ten posiada także centralną regulację wysokości koszenia, dzięki czemu wysokość na jaką chcemy ściąć trawę można zmieniać jedną dźwignią. Kosiarka została wyposażona w wysokiej jakości silnik Briggs&Stratton 625 XVS. Dużą zaletą nowego produktu jest również jego szerokość cięcia – 51 centymetrów, dzięki której koszenie ogrodowego trawnika nie zajmuje wiele czasu. To właśnie mocny silnik oraz solidne materiały, z których jest zbudowana pozwalają na komfortowe użytkowanie i czynią pracę przyjemnością.

Nowa kosiarka firmy Stiga jest urządzeniem niezwykle wytrzymałym. Posiada galwanizowane podwozie, przez co jest odporna na uderzenia kamieni. Do budowy kół użyto najnowszego materiału o nazwie Dryflex –  tworzywo, charakteryzujące się odpowiednią twardością i odpornością na zużycie. Ponadto kosiarka wyposażona została w praktyczny zderzak chroniący korpus kosiarki przed uszkodzeniem. Zderzak pełni także rolę rączki, dzięki której łatwiej nam przenosić kosiarkę w razie potrzeby. Sama kosiarka nie waży jednak wiele, bo zaledwie 33 kg. Niewielki ciężar oraz składany uchwyt ułatwiają jej transport.

Do kosiarki Combi 53 SQ BW B firma Stiga dołączyła duży kosz o pojemności 60 litrów, wykonany z tworzywa sztucznego. Produkt objęty jest gwarancją przez okres dwóch lat.

Parametry techniczne:

Parametr

Stiga Combi 53 SQ BW B

Silnik

B&S 625 XVS

Szerokość koszenia (cm)

51

Wysokość koszenia (mm)

30-90

Regulacja wysokości koszenia

centralna

Liczba poziomów wysokości koszenia

6

Poziom hałasu (db)

96

Pojemność kosza (l)

60

Waga (kg)

33


Producent: STIGA
www.stiga.pl


Stiga to szwedzka marka obecna na polskim rynku juz od 20  lat. W bogatej ofercie znajduje się gama produktów przeznaczona dla użytkowników małych i średnich ogrodów oraz profesjonalnych narzędzi do zastosowań komunalnych. Firma posiada ponad 300 punktów handlowych oraz serwisowych na terenie całej Polski. Dzięki temu zapewnia klientom kompleksową obsługę przed i po sprzedażową.

GGP Polska sp. z o.o.                              
ul. Rzemieślnicza 87
62-081 Baranowo
Tel. +48 61 662 88 88
www.stiga.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt