Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Nowość! Imadło specjalne WU060- siła w szczękach

Firma Proma Polska wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – Imadło specjalne WU060 marki WORX. To uniwersalne narzędzie idealnie nadaje się do unieruchomienia zarówno dużych jak i małych przedmiotów podczas ich obrabiania.

Odpowiednie unieruchomienie obrabianych przedmiotów znacznie zwiększa komfort i precyzję pracy, przekładając się także na jej bezpieczeństwo. Warto zatem wybierać narzędzia pozwalające na stabilne i pewne mocowanie materiałów, np. Imadło specjalne WU060.

Do zadań specjalnych

Imadło specjalne WU060 zostało stworzone z myślą o pracy z ciężkimi przedmiotami o dużych gabarytach. Jego siła ściskania wynosi 1000 kg, a maksymalny udźwig to aż 100 kg! Nowy produkt marki WORX wyróżnia duża długość robocza wynosząca aż 940 milimetrów, umożliwiająca bezpieczną i precyzyjną obróbkę szerokich elementów. W celu zwiększenia komfortu, skuteczności i szybkości mocowania, tradycyjną ręczną dźwignię zaciskową zastąpiono pedałem nożnym.
Imadło specjalne WU060 jest bardzo stabilne, nawet pod dużym ciężarem. W celu zwiększenia stabilności w nogach imadła znajdują się otwory do przytrzymania stopą podczas pracy. W razie potrzeby przyrząd można również przykręcić do podłoża.
Oprócz unieruchomienia dużych przedmiotów Imadło specjalne WU060 znakomicie sprawdza się także przy pracach nad niewielkimi elementami. Dzięki regulowanej sile ścisku możliwe jest bezpieczne mocowanie materiałów o mniejszej odporności na odkształcenia. Szczęki imadła zostały pokryte gumą, która skutecznie zabezpiecza obrabiane elementy przed przemieszczaniem podczas obróbki.
Pomimo dużych wymiarów Imadło specjalne WU060 jest łatwe w transporcie, ponieważ posiada rączkę i rolkę umożliwiające przesuwanie go po płaskich powierzchniach bez konieczności podnoszenia. Imadło składa się szybko i w prosty sposób, a dzięki małej wadze (19,6 kg) bez problemu można przenosić je w dowolne miejsce, co szczególnie przydaje się na budowach.

Parametry techniczne:
Imadło Specjalne WU060
Długość robocza 940 mm
Siła ściskania 1000 kg
Maksymalny udźwig 100 kg
Wymiary złożonego imadła 773 x 350 x 336 mm
Wymiary po rozłożeniu 1000 x 985 x 885 mm
Waga 19,6 kg


Dystrybutor: Proma Polska www.promapl.pl

Imadło specjalne WU060 cena brutto: 981 zł


Proma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Wszystkie urządzenia produkowane są w sprawdzonych i autoryzowanych zakładach wykorzystujących bogatą wiedzę z zakresu budowy maszyn i narzędzi.
Pełna oferta Proma Polska sp. z o.o. to blisko 1 500 produktów marek Proma, Economy by Ferm, Ferm, Ferm Powerline, Worx Professional. Z danymi technicznymi oraz cenami dla klienta detalicznego można zapoznać się na stronie internetowej www.promapl.pl lub zamawiając bezpłatny katalog produktowy.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt