Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Zmierz wilgotność materiałów budowlanych ze Stanley'em

W ofercie firmy Stanley dostępny jest już miernik wilgotności materiałów budowlanych takich, jak drewno czy beton.

W wielu pracach budowlanych, jak np. układanie podłóg czy gładzenie ścian niezwykle istotna jest możliwość określenia poziomu wilgotności. Precyzyjne ustalenie tej wartości pozwala podejmować świadome i dobre decyzje dotyczące dalszych etapów prac. Ważne więc, by wskazania używanego wilgotnościomierza był wiarygodne.

W najnowszej ofercie firmy Stanley znajdziemy takie właśnie urządzenie: miernik do pomiaru wilgotności. Wyposażony jest w czujnik, który w zależności od materiału dokonuje pomiaru z dokładnością od +/- 0,1% (materiały budowlane) do +/-2% (drewno).
Nowe urządzenie firmy Stanley doskonale sprawdza się przy pomiarze wilgotności drewna, gdzie zakres działania wynosi od 6 do 44%. Bardzo dobrze radzi sobie również z innymi materiałami budowlanymi, jak tektura, tynk, beton czy płyty g-k. Tu zakres działania wynosi od 0,2 do 2%.
Miernik do pomiaru wilgotności wyposażony jest w duży ekran LCD z wykresem kolumnowym, który pozwala na szybkie odczytanie sprawdzanych wartości. Niedużych rozmiarów urządzenie bez problemu mieści się w kieszeni czy też skrzynce narzędziowej, gdzie przed zbyt szybkim zniszczeniem chroni je wytrzymały pokrowiec. Wskazania wilgotnościomierza są najdokładniejsze w temperaturze od 0 do 50oC. Baterie typu 3 x CR – 2032 pozwalają na pracę do 20 godzin.
Średnia cena wilgotnościomierza Stanley: 230 zł
 
Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.
 
Informacje o firmie Stanley
Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.
 
W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego.
 
W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt