Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Piękny trawnik bez wysiłku

Zadbany trawnik jest niewątpliwie ozdobą każdego domu i ogrodu. Aby jednak darń odpowiednio się prezentowała, niezbędna jest jej ciągła pielęgnacja. Systematyczne koszenie sprawi, że murawa będzie wyglądać jak zielony dywan. W osiągnięciu tego celu z pewnością pomoże nowa kosiarka Stiga Turbo Excel 55 S BBC.

Każdy dumny właściciel ogródka lub działki wie, jak ważne jest koszenie trawnika. Regularna pielęgnacja wymaga zastosowania kosiarki, która nie tylko ułatwi nam pracę, ale również sprawi, że zielony dywan przed naszym domem zawsze będzie pięknie wyglądał. Zadbana murawa nie tylko cieszy oczy, lecz jest także doskonałym terenem do gier i zabaw. Niejednokrotnie wzbudza również podziw i zazdrość sąsiadów.

Jedna maszyna, wiele opcji

Kosiarka Stiga Turbo Excel 55 S BBC to wielofunkcyjne urządzenie do koszenia trawnika. Jeden przełącznik pozwala na wybór spośród czterech trybów pracy. Poza tradycyjnym sposobem koszenia, w trakcie którego ścięta trawa jest zbierana do 75 litrowego kosza, możliwy jest również jej wyrzut tylny oraz boczny. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość mulczowania dzięki systemowi Multiclip. Specjalnie wyprofilowany korpus kosiarki sprawia, że źdźbła są kilkakrotnie przecinane, po czym w drobnych kawałkach opadają na spód trawnika, stanowiąc naturalny nawóz. Dodatkowo mulczowanie zmniejsza odparowywanie wody, hamuje rozwój chwastów oraz zapobiega erozji gleby. System Multiclip eliminuje konieczność opróżniania kosza oraz grabienia, przez co znacznie skraca czas pracy.
Samobieżna kosiarka Stiga Turbo Excel 55 S BBC wyposażona jest w system sprzęgła noża (Blade Brake Clutch). Dzięki niemu, podczas opróżniania kosza nie musimy wyłączać silnika aby za chwile odpalić kosiarkę ponownie. Wybór jednej z sześciu wysokości koszenia dokonywany jest za pomocą odpowiedniego przycisku.

- Stiga Turbo Excel 55 S BBC to nowość w naszej ofercie. Komfort pracy zapewnia system antywibracyjny AVS ograniczający przenoszenie drgań maszyny na ręce osoby obsługującej kosiarkę, a większe tylne koła ułatwiają prowadzenie urządzenia – mówi Marcin Liszyński, Dyrektor Handlowy GGP POLSKA Sp. z o.o.

Szerokość robocza kosiarki Stiga Turbo Excel 55 S BBC wynosi 53 centymetry. Dzięki temu urządzenie sprawdza się zarówno w małych, jak i dużych ogrodach. Różne tryby cięcia oraz ergonomiczność nowej kosiarki sprawiają, że pielęgnacja trawnika jest prawdziwą przyjemnością.


Producent: STIGA
www.stiga.pl


Stiga to szwedzka marka obecna na polskim rynku juz od 20  lat. W bogatej ofercie znajduje się gama produktów przeznaczona dla użytkowników małych i średnich ogrodów oraz profesjonalnych narzędzi do zastosowań komunalnych. Firma posiada ponad 300 punktów handlowych oraz serwisowych na terenie całej Polski. Dzięki temu zapewnia klientom kompleksową obsługę przed i po sprzedażową.

GGP Polska sp. z o.o.                              
ul. Rzemieślnicza 87
62-081 Baranowo
Tel. +48 61 662 88 88
www.stiga.pl

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt