Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Premiera kamizelki narzędziowej Stanley FatMax Xtreme na targach BUDMA

Na rynku pojawiła się nowość firmy Stanley. Kamizelka narzędziowa FatMax Xtreme dzięki licznym kieszeniom i zaczepom pozwala na łatwy dostęp do wszystkich narzędzi niezbędnych przy pracy. Produkt miał swoją premierę podczas targów BUDMA 2010. 

Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wprowadził do sprzedaży kamizelkę FatMax Xtreme. Nowy produkt ułatwia pracę w warunkach, gdy ustawienie pełnej skrzynki narzędziowej w zasięgu ręki jest niemożliwe, jak np. naprawy prowadzone na wysokościach. Liczne kieszenie i zaczepy pozwalają na zabranie ze sobą pełnego wyposażenia oraz szybki dostęp do poszczególnych narzędzi. Kamizelka posiada m.in. uchwyt na młotek, organizer na wkrętaki i klucze, zapinaną na rzep kieszeń na rzeczy osobiste, jak np. telefon, zaczep na zwijaną miarę. Dodatkowo na bezrękawniku znajdują się kółka do przypięcia karabińczyków, szlufki na długopisy, ukryte kieszenie na dokumenty. Ponadto do szerokiego pasa kamizelki można przytroczyć kieszeń wykonaną z podwójnej warstwy mocnego materiału, która idealnie nadaje się na drobne i ostre przedmioty, takie jak śruby lub gwoździe.

 
Kamizelka Stanley FatMax Xtreme zapinana jest na suwak. Łatwe dopasowanie do sylwetki umożliwiają boczne regulowane paski oraz rzepy na ramionach. Produkt został uszyty z materiału umożliwiającego skórze oddychanie, tak aby nawet latem praca w obciążonej narzędziami kamizelce była komfortowa. Dodatkowo zarówno na przedzie, jak i na plecach wszyto odblaskowe pasy zapewniające bezpieczeństwo osób pracujących w ciemnościach.
 
Kamizelka FatMax Xtreme to uzupełnienie szerokiej gamy pasów i kieszeni narzędziowych z oferty Stanley. Produkt miał swoją premierę rynkową podczas zakończonych właśnie targów BUDMA 2010. W dniach 19-22 stycznia na stoisku wystawienniczym firmy można było zobaczyć zarówno nowości Stanley wprowadzane właśnie do sprzedaży, jak i porozmawiać o nich z przedstawicielami producenta. Podobnie jak w ubiegłych latach na zwiedzających czekały konkursy. Na osoby, które wygrały rywalizację celnego wbijania gwoździ lub szybkiego wkręcania śrub, czekały drobne upominki i nagrody.
 
Kamizelka Stanley FatMax Xtreme
Rozmiar: uniwersalny
Sugerowana cena detaliczna: 230 zł
 
 
Informacje o firmie Stanley
Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.
 
W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego.
 
W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt