Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Pilniki i tarniki - nowa grupa produktów w ofercie Stanley

Firma Stanley rozbudowuje swoją ofertę o szeroką gamę pilników oraz tarników. Przy ich projektowaniu zwrócono szczególną uwagę na trwałość oraz ergonomię narzędzi.

Na rynku pojawiła się nowa seria produktów firmy Stanley. Ten producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych rozszerzył swoją ofertę o wytrzymałe pilniki oraz tarniki. Wszystkie modele zostały wykonane z najwyższej jakości stali węglowej, którą poddano precyzyjnej obróbce cieplnej, dzięki czemu narzędzia na długo pozostają ostre. Pilniki i tarniki zostały wyposażone w wygodne bimateriałowe rękojeści, które zapewniają komfort pracy i minimalizują zmęczenie dłoni. Każde z narzędzi posiada także praktyczny otwór do wieszania.

 
Pilniki Stanley
W nowej ofercie znajdują się pilniki płaskie, a także o przekrojach: półokrągłym, kwadratowym, trójkątnym oraz okrągłym. Każdy kształt pilnika jest dostępny w trzech wersjach – zdzierak, równiak oraz gładzik. W zależności od rodzaju długość pilnika wynosi od 150 mm do 250 mm.
 
Pilniki do pił
Nowością w ofercie Stanley są pilniki do pił łańcuchowych o długości 200 mm i średnicy
4 mm; 4,5 mm; 4,8 mm oraz 5,5 milimetra. Producent narzędzi proponuje do pił również pilniki zbieżne (równiak lub gładzik) oraz pilniki o zaokrąglonych krawędziach – wszystkie o długości 150 milimetrów.
 
Zestawy pilników Stanley
Pilniki z oferty Stanley dostępne są także w zestawach:
- zdzieraki – 3 szt. – trójkątny, płaski i okrągły o długości 150 mm
- równiaki – 3 szt. – płaski, półokrągły i kwadratowy o długości 200 mm
- iglaki – 6 szt.
 
Tarniki Stanley
Nowa oferta Stanley zawiera tarniki płaskie, okrągłe lub o przekroju półokrągłym. Każdy kształt tarników dostępny jest w dwóch wersjach – zdzierak lub równiak – oraz w dwóch długościach – 200 mm i 250 milimetrów.
 
Zestaw tarników Stanley
Tarniki z oferty Stanley dostępne są także w zestawie:
- zdzieraki – 3 szt. – płaski, półokrągły oraz okrągły o długości 200 mm
 
Średnia cena pilnika: 17 zł
 
Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych
i marketach budowlanych na terenie całego kraju.
 
Informacje o firmie Stanley
Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.
 
W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego.
 
W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt