Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Sprawdź sprzęt koszący przed sezonem

Zbliża się okres wiosennych porządków w ogrodzie, warto więc właściwe wykorzystać okres przedsezonowy na serwis maszyn do pielęgnacji zieleni- tak aby były one odpowiednio przygotowane do pracy i działały bez zarzutu przez cały okres użytkowania…. Od 1 marca do 4 kwietnia w autoryzowanych punktach serwisowych Husqvarna można skorzystać z promocji i dokonać przeglądu sprzętu koszącego za darmo.

Aby utrzymać maszynę w najlepszej sprawności technicznej należy przed rozpoczęciem pracy odpowiednio ją przygotować. Wspólną cechą większości maszyn i narzędzi do pielęgnacji terenów zieleni jest sezonowość ich użytkowania. Najczęściej jest to krótka, intensywna eksploatacja, po której następuje okres postoju, trwający nawet do kilku miesięcy. Uwzględniając ten fakt- stan techniczny maszyn, obok jakości ich wykonania i poprawności konstrukcji, jest podstawowym czynnikiem warunkującym ich prawidłową eksploatację. W związku z tym oczekiwania użytkownika to przede wszystkim, niezawodność maszyny w krótkim okresie jej wykorzystywania. Dlatego tak ważny w przypadku maszyn do pielęgnacji zieleni jest właśnie przegląd wiosenny, który najlepiej wykonać przed rozpoczęciem sezonu. 

Warto wcześniej zadbać o maszyny...
1 marca rusza akcja firmy Husqvarna „Przegląd przedsezonowy”. Celem akcji jest właściwe wykorzystanie okresu przedsezonowego na serwis maszyn do pielęgnacji zieleni. Każdy kto do 4 kwietnia zdecyduje się na dokonanie przeglądu w autoryzowanych punktach serwisowych Husqvarna nie zapłaci za niego ani złotówki. Dodatkowo w tym okresie można skorzystać z rabatów cenowych na wybrane części zamienne do kosiarek.
 W ramach akcji klient może oczekiwać profesjonalnej i kompleksowej obsługi, pewności, że serwisowana maszyna będzie odpowiednio przygotowana do sezonu, a ponadto otrzyma instruktaż i wskazówki od doświadczonych mechaników.Dokonają oni weryfikacji urządzenia i bezpłatnie określą zakres koniecznego remontu lub konserwacji. Lista Dilerów Husqvarna biorących udział w akcji dostępna jest na stronie www.husqvarna.pl.
Wykwalifikowani mechanicy m.in:
ü      sprawdzą funkcjonalność i niezawodność maszyn,
ü      dokonają podstawowych czynności eksploatacyjnych oraz konserwacji,
ü      wyeliminują ewentualne usterki,
ü      dokonają podstawowych napraw i regulacji.
„Dzięki akcji, użytkownicy kosiarek, riderów i traktorów będą mieli pewność, że maszyny będą prawidłowo przygotowane do sezonu, że praca będzie odbywała się bez zbędnych przestojów, będzie bezpieczna i bardziej wydajna. Mamy świadomość, że większość osób decyduje się na dokonanie przeglądu sprzętu koszącego w momencie, gdy jest on potrzebny do pracy. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie akcji „Przegląd przed sezonem” właśnie teraz- aby skrócić czas oczekiwania w kolejce, który w sezonie może trwać nawet do 2 tygodni.”- powiedział Ryszard Wójtowicz odpowiedzialny za serwis w firmie Husqvarna.
 
 
***
Husqvarna® - producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok: lasów, parków, ogrodów, obiektów sportowych i innych. Kilkuwiekowe doświadczenie w mechanice precyzyjnej oraz produkcji sprzętu, w połączeniu z innowacyjnymi konstrukcjami zawsze stawiały firmę w czołówce światowych producentów. Produkty są cenione przez użytkowników ze względu na ich: jakość, łatwość obsługi, bezpieczeństwo użytkowania oraz bezawaryjność. Firma powstała w XVII wieku w Szwecji i jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw na świecie. Husqvarna® obecna jest w ponad 100 krajach na całym świecie poprzez sieć swoich oddziałów i ponad 18 tysięcy punktów dilerskich. Husqvarna Poland zarządza sprzedażą i serwisem sprzętu na terenie Polski poprzez sieć około 400 dilerów na terenie całego kraju. Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na: www.husqvarna.pl

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt