Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Dziecinnie proste-czyli zrób to sam ze SKOFF LED Baby Line

Oczekiwanie na narodziny dziecka i okres jego dorastania jest często okresem twórczej pracy całej rodziny. Świat malucha powinien być przytulny i jasny. Linia opraw LED-owych SKOFF Baby Line, choć jest przeznaczona dla wrażliwych dziecięcych oczu, została zaprojektowana również z myślą o młodych rodzicach stawiających wraz ze swoimi pociechami pierwsze kroki w aranżacji dziecięcych wnętrz.

Porusz wyobraźnią
O ile dla tych najmłodszych ważne są wesołe barwy i poruszające wyobraźnię kształty, o tyle dla rodziców duże znaczenie ma pragmatyzm rozwiązań. Firma Skoff połączyła te dwie cechy w linii opraw oświetleniowych LED Baby Line. Pomysłowość wzornictwa daje szeroką gamę wyboru wszystkim tym, którzy chcą urządzić pokój swojego malucha w niepowtarzalny sposób. Zaaranżuj w pokoiku dziecięcym przyjazny, świetlny zwierzyniec przy użyciu opraw „Miś”, „Myszka”, „Kotek” albo „Słoń”. Wszystkie zwierzątka mają uśmiechnięty, sympatyczny wygląd i zapalone nad łóżeczkiem Twojej pociechy z pewnością rozproszą każdy senny koszmar.
Jeżeli chcesz stworzyć w pomieszczeniu dziecka niebiańską atmosferę, umieść na ścianie lub na meblu oprawę „Gwiazdka” lub „Księżyc” jarzącą się błękitnym światłem, a będzie inspirować wyobraźnię Twojego dziecka jeszcze przez długie lata. Wspaniała wspólna zabawa z rodzicami, polegająca na malowaniu wesołych ściennych aranżacji (na ścianie, płycie kartonowo-gipsowej, czy mebelkach) i bardzo łatwe prace techniczne związane z montażem lampek Baby Line na długo zapadną w pamięć Twojego dziecka
jako fantastyczny czas pracy i pierwszej twórczości.

Wszystkie oprawy są zrobione z bezpiecznego, przyjaznego w dotyku tworzywa, zaś źródło światła typu LED sprawia że lampka nie ulega nagrzewaniu. Dziecko będzie swobodnie dotykać nowego, kolorowego przyjaciela bez poparzenia rączek.
Dzieci absorbują mnóstwo uwagi – nie tylko za dnia. Czasem maluszek potrafi zbudzić domowników kilka razy w ciągu nocy. Wymaga to częstszego zapalania tradycyjnego światła, które razi Wasze zaspane oczy. Włącz lampkę LED Baby Line, która emituje intymne, rozproszone białe albo niebieskie światło. Dzięki niskiemu poborowi mocy równemu 0,4 W z pewnością zaoszczędzi Tobie koszmaru płacenia wyższych rachunków za energię elektryczną. Led Baby Line to oprawy oświetleniowe, które zainstalowane na ścianie, mebelkach, czy płycie gipsowo -kartonowej są zawsze na miejscu gotowe do działania.
Ich wielką zaletą jest to, że są zawsze w tym samym miejscu i nigdy się nie gubią w przeciwieństwie do oprawek nocnych-wtyczek do kontaktu.

Prosto i jasno
Oprawy Baby Line firmy Skoff mogą być montowane na dwa sposoby:
przy użyciu dwustronnej taśmy klejącej lub bezpośrednio do puszki elektroinstalacyjnej. Pierwszy sposób montażu szczególnie ułatwia życie młodym mamom, które mogą samodzielnie i bez wysiłku zaplanować i zainstalować oświetlenie w pokoju dziecięcym (na płycie kartonowo-gipsowej, mebelkach). Płaski kształt pozwala na umieszczenie oprawy gdziekolwiek zechcesz: nad łóżeczkiem, przy przewijaku, w kąciku zabaw Twojego malucha, a nawet we wnętrzu regału. Nienagrzewające się źródło światła daje możliwość zainstalowania lampek Baby
Line w pobliżu materiałów normalnie palnych jak elementy drewniane, płyty wiórowe czy styropian. Aby oprawy mogły działać poprawnie, wymagają napięcia stałego równego 10 V. Dlatego producent przygotował specjalne zasilacze opraw LED: ZOL1 i ZOL 3 (wtyczkowy), ZOL 6 oraz ZOL 16 o mocy 1W. 3 W, 6 W oraz 16 W.

Do oprawy typu „stick” zalecane są zasilacze wtyczkowe ZOL1 i ZOL3 – jeśli zechcesz przemeblować pokój, źródło światła przemieścisz równie łatwo jak dziecięce mebelki. Oprawy Baby Line wmontujesz w ścianę, w puszkę elektroinstalacyjną lub w otwór w ścianie o średnicy 50 mm, bez potrzeby zajmowania gniazdka.
Nie musisz kuć ścian – przewody niskiego napięcia możesz łatwo schować pod tapetą. Jeżeli jednak musisz przebudować instalację, a nie chcesz naruszać tynków, użyj płyty regipsowej lub styropianowej.

Lampki SKOFF to niski wydatek na całe lata. Instalacja stała pod dziecięce oprawy może posłużyć także w przyszłości. Pamiętaj, że gdy Twoja pociecha zacznie już wyrastać z dziecięcych marzeń, możesz zastąpić oprawy z linii Baby Line stylowym wzornictwem z serii SKOFF Music Line. Użyjesz tych samych zasilaczy i przewodów – obydwie serie są bliźniacze.


Kolor świecenia - biały lub niebieski
Zasilanie -10V prądu stałego
Moc - 0,4 W
IP -20
Wymiary - szerokość 89 mm, wysokość 132 mm
Zaleca się stosowanie zasilacza Skoff Zol 3W, Zol 6W lub Zol 16W
Cena oprawy Baby Line: ok. 64 zł za szt.

 

 

Firma SKOFF jest profesjonalną firmą produkcyjną zajmującą się nowoczesnym oświetleniem do mebli kuchennych i łazienkowych a także do ciągów komunikacyjnych, schodów i zastosowań użyteczności publicznej. Celem Firmy jest tworzenie takich projektów, które odpowiadają wysokim standardom europejskim. Oświetlenie SKOFF stwarza przyjemną atmosferę, Nie powoduje zmian naturalnych barw oświetlanych przedmiotów, jest perfekcyjne w szczegółach, formie i funkcjonowaniu.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt