Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Komfortowy i funkcjonalny fotel Klio z kolekcji "24h at work"

Jednym z najważniejszych mebli w biurze jest krzesło na którym siedzimy. Powinno wyróżniać się ono nie tylko ciekawym i estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Firma Dziedzic wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, proponując ergonomiczny fotel obrotowy Klio z kolekcji ,,24h at work”.

Pracownicy biurowi praktycznie cały dzień spędzają siedząc, co może powodować bóle kręgosłupa oraz kłopoty z krążeniem. Przyczyną tych dolegliwości jest zazwyczaj źle dobrane krzesło, a co za tym idzie nieprawidłowa pozycja ciała. Aby temu zapobiec, warto pomyśleć o fotelu, który zapewni komfortowe siedzenie bez obciążeń szyi czy pleców. Krzesło obrotowe Klio z serii ,,24h at work” firmy Dziedzic jest doskonale wyprofilowane i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Wygodnie i funkcjonalnie
Model Klio dzięki wbudowanym mechanizmom zapewnia tzw. dynamiczne siedzenie, czyli swobodną zmianę położenia pleców przy jednoczesnym stabilnym podparciu. Bardzo ważne jest to, aby krzesło aktywnie podążało za ruchami naszego ciała. Jedna z funkcji fotela Klio – SYNCHRO PLUS – umożliwia regulację nachylenia kąta siedziska wraz z oparciem, co pozwala na odpowiednie ułożenie części lędźwiowo-krzyżowej. Często zdarza się, że nieprawidłowo ukształtowane siedzisko i brak możliwości jego ustawień, powodują ucisk nóg, który jest główną przyczyną problemów z krążeniem. Firma Dziedzic tworząc model Klio ,,24h at work”, zaprojektowała ergonomiczne krzesło biurowe, dzięki któremu użytkownik nie ma dolegliwości związanych z wykonywaniem pracy w pozycji siedzącej.

Ponadto gdy spędzamy długie godziny przy biurku bardzo ważne staje się odpowiednie ułożenie rąk, przedramion i ramion. Fotel biurowy Klio firmy Dziedzic został wyposażony w podłokietniki, które możemy regulować pod względem wysokość i kąta nachylenia nakładki. Wszystkie te funkcje pozwalają na wygodne siedzenie zarówno podczas pracy, jak i relaksu.

Dopasowany do Ciebie
Dzięki bogatej ofercie tkanin i kolorów krzesło Klio z kolekcji ,,24h at work” możemy dopasować do każdego wnętrza, sprawdzi się ono nie tylko w biurze, ale także w pokoju nastolatka czy naszej domowej pracowni. Funkcjonalność i ergonomiczność Klio  dopełnia jego nowoczesny i unikalny wygląd.


Fotel obrotowy Klio, seria 24h at work - cena od 548 zł brutto.

Producent: Dziedzic Sp. z o.o., ul. Łączańska 3, 46-100 Namysłów
www.dziedzic.com.pl
www.24h.dziedzic.com.pl        
                                                                                                          
"Dziedzic", lider w produkcji krzeseł, to firma założona w 1981 roku przez Władysława Dziedzica. W 1994 roku zostały wyprodukowane pierwsze krzesła przeznaczone do pokoju dziecięcego, a siedziba firmy została przeniesiona do Namysłowa. Obecnie firma „Dziedzic” to elastyczna i nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo, zatrudniające ponad 300 osób. Oferta "Dziedzica" obejmuje ponad 460 modeli krzeseł, oferowanych w trzech liniach produktów: podstawowej, 24 h at work i premium.
Krzesła "Dziedzic" wyróżniają się wysoką jakością oraz nowoczesną stylistyką. Są one dostępne w ponad 800 punktach handlowych na terenie kraju. Część produkcji firmy "Dziedzic" kierowana jest na eksport do niemal 30 krajów. "Dziedzic" to firma biorąca czynny udział w międzynarodowych targach, organizowanych m. in. w Poznaniu, w Moskwie i w Kolonii. To także laureat wielu nagród, wyróżnień i certyfikatów.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt