Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Pomocne rozwiązania Komandor - propozycje uchwytów na sprzęt gospodarstwa domowego

Większość gospodyń domowych boryka się z problemem znalezienia najbardziej optymalnego miejsca na sprzęty gospodarstwa domowego. Firma Komandor rozumie, że kobiety lubią i chcą otaczać się pięknymi przedmiotami, a porządek jest im potrzebny do zachowania dobrego samopoczucia. Dlatego też przygotowała propozycje ułatwiające życie codzienne.

Każda z nas wie, jak ciężko na niewielkiej przestrzeni pogodzić estetykę wnętrz z ich funkcjonalnością. Niestety wiele z nas nie ma możliwości na zaaranżowanie oddzielnych, przestronnych pomieszczeń na przedmioty użytku codziennego. W naszych domach znajduje się wiele rzeczy, które nie zawsze ładnie wyglądają, nie są dekoracyjne, lecz nie można wyobrazić sobie bez nich życia. Najczęściej w porannej bieganinie po mieszkaniu tracimy czas na poszukiwania żelazka, a w weekendy – nerwy, gdy ze schowka, przy każdym otwarciu jego drzwi, niekontrolowanie wypada na nas odkurzacz i akcesoria.

Firma Komandor postanowiła zająć się tak ważną strefą mieszkania, jak pomieszczenia gospodarcze. Przedstawiamy kilka pomysłów na kreatywne rozwiązania zarówno dla dużych, jak i małych wnętrz. W ofercie Komandor znajdziemy pomysły na przechowywanie sprzętu gospodarstwa domowego, takiego jak żelazko czy odkurzacz. Proponowane uchwyty i wieszaki, na których można je zawiesić, są estetyczne, łatwe do zamontowania i nie zajmują dużo miejsca. Możemy je umieścić w szafach, schowkach, garderobach czy zabudowach w płycie. Rozwiązania Komandor nie pierwszy raz pokazują nam, że można umieścić praktycznie wszystko, nawet na najmniejszej przestrzeni. Ponadto udowadniają, że nawet uchwyty na żelazko czy rurę odkurzacza mogą być estetyczne i jednocześnie praktyczne, dzięki nim nic nam nie wypadnie z szafy czy schowka, a każda część sprzętu ma przypisane miejsce.
Gdzie żelazko, gdzie odkurzacz
Uchwyt na żelazko Komandor pozwala utrzymać je w odpowiednim porządku i przede wszystkim na swoim miejscu.Można go zamontować w łatwo dostępnej wewnętrznej części wybranej szafy czy zabudowy oraz na ścianie. Ten bardzo oryginalny element sprawia, że zabudowy wzbogacone o uniwersalny uchwyt, stają się jeszcze bardziej funkcjonalne i estetyczne. Uchwyt montujemy, np. w szafie tam, gdzie nam to najbardziej odpowiada, a jego ruchome ramiona dopasowują się do różnych rodzajów i wielkości żelazka. Powłoka, którą został pokryty uchwyt, jest odpornana wysokie temperatury.
Sugerowana cena: 12 zł + VAT
                               uchwyt na żelazko/fot. Komandor
 
Wieszak na rurę odkurzacza Komandor
To kolejny ergonomiczny pomysł, który pozawala nam żyć w ładzie i cieszyć się estetyką. Dzięki wieszakowi Komandor w łatwy sposób możemy pozbyć się problemu z przeszkadzającą rurą do odkurzacza, wijącą się pod nogami lub w niewygodnych schowkach. Uchwyt można zamontować wewnątrz zabudowy w płycie Komandor, na dowolnie wybranej wysokości. Dzięki niemu wszystkie części odkurzacza są uporządkowane w jednym miejscu i nie trzeba się po nie schylać.
Sugerowana cena: 18 zł + VAT
 
wieszak na rurę odkurzacza/fot. Komandor
 
 
 
Zdjęcia umieszczone w informacji pochodzą z archiwum firmy Komandor.  
Komandor S.A. powstała w 1992 roku. Od 16 lat jest liderem branży systemów zabudowy wnętrz. W swojej ofercie posiada szeroką gamę nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych, umożliwiających klientom aranżację przestrzeni mieszkalnej według własnych potrzeb. Produkty marki Komandor to wysoka jakość i styl – udokumentowana wymaganymi przez standardy europejskie atestami i certyfikatami. Firma została doceniona w 53 krajach na świecie. www.komandor.pl

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt