Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Oświecone Targi Światło 2009

W tym roku na odwiedzających Targi Światło czeka nie lada gratka. Architekci będą mogli spotkać się z guru światowej architektury Giampiero Peia, który poprowadzi dla nich warsztat, sponsorowany przez OSRAM. Przedstawiciele samorządów i zarządcy dróg poznają praktyczne aspekty oświetlenia ulic... A wszyscy odwiedzający przekonają się dlaczego energooszczędne źródła światła są bardziej konkurencyjne od tradycyjnych i jakie produkty zdominują rynek w niedalekiej przyszłości.  

 

Firma OSRAM, czołowy producent źródeł światła na świecie, od wielu lat jest obecna na tych najważniejszych targach sprzętu oświetleniowego w Polsce. Uczestniczy w nich nie tylko jako jedna z firm prezentująca swoje najnowsze rozwiązania, ale także współorganizuje konkurs „Światło dla...”. Co roku w jego ramach wyłaniane są najlepsze projekty oświetleniowe wykorzystujące diody LED, a biorą w nim udział projektanci, studenci i absolwenci uczelni wyższych, do których konkurs jest skierowany. W tym roku OSRAM swoją aktywność zaprezentuje w jeszcze większym zakresie – jako sponsor oraz uczestnik seminariów i warsztatów.
 
Wielkim wydarzeniem dla architektów i projektantów z całej Polski będzie warsztat „Architektura, Światło, Przestrzeń”, który poprowadzi Giampiero Peia, światowej sławy architekt, wielokrotnie nagradzany za swoje dokonania w międzynarodowych konkursach architektonicznych. Jest on również założycielem Peia Associati Studio w Mediolanie, pracowni zajmującej się projektowaniem innowacyjnych rozwiązań ze szczególnym uwzględnieniem energooszczędnych systemów oświetlenia. Firma OSRAM rozszerzy spotkanie o prezentację nowej generacji LED i ich zastosowań w architekturze. Ich przeznaczenie jest bardzo szerokie, ponieważ mogą być stosowane nie tylko w architekturze zewnętrznej i wewnętrznej, ale
stwarzają też nowe, bardzo atrakcyjne możliwości dla architektów projektujących oświetlenie wszędzie tam, gdzie wymagane jest minimalne zużycie energii elektrycznej. Sponsorem spotkania z Giampiero Peią będzie między innymi firma OSRAM.
 
OSRAM będzie uczestniczył również w seminarium „Oświetlenie drogowe”, skierowanym do przedstawicieli samorządów i zarządców dróg. Tematyka spotkania będzie dotyczyła problemów związanych z oświetleniem dróg i ulic oraz alternatywnych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Reprezentujący firmę OSRAM dr inż. Andrzej Wiśniewski opowie też o nowoczesnych źródłach światła, które doskonale sprawdzają się w oświetleniu infrastruktury ulicznej.
 
W tym roku na stoisku wystawowym OSRAM hasłem przewodnim będzie „energooszczędność”. Odwiedzający będą mogli poznać nowoczesne rozwiązania pozwalające na znaczną oszczędność energii elektrycznej. Wśród produktów będzie można zobaczyć m.in. halogeny energooszczędne i innowacyjne żarówki LED, które w przyszłości zastąpią tradycyjne energochłonne żarówki. – Chcemy zainteresować zwiedzających produktami przeznaczonymi dla indywidualnego konsumenta. Jest to doskonała okazja, aby przekonać się w jak prosty sposób można zamienić zwykłe żarówki na energooszczędne rozwiązania, które pomogą chronić środowisko naturalne i jednocześnie zapewnią nam znaczne oszczędności w domowym budżecie – mówi Magdalena Bogusz, Marketing Manager firmy OSRAM. – Liczymy również na to, że sporym zainteresowaniem będą cieszyły się innowacyjne rozwiązania oparte na technologii diod elektroluminescencyjnych (LED), które są już teraz stosowane w nowoczesnych apartamentach, a dzięki swoim unikalnym właściwościom, już niebawem mogą stać się wiodącymi rozwiązaniami na rynku.
 
Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego – Światło 2009 odbędą się dniach 23 – 25 marca w Warszawskiej Hali Wystawienniczej EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (wjazd od ul. Bema). Stoisko firmy OSRAM znajdować się będzie w hali 1 miejsce C4.
 
Warsztat „Architektura, Światło, Przestrzeń” rozpocznie się 24 marca w sali C o godzinie 10.30. 
 
Seminarium „Oświetlenie drogowe” rozpocznie się 23 marca w sali A o godzinie 10.30

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt