Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

VECTOR

Fotele z rodziny VECTOR są przykładem eleganckich i, dzięki prostej bryle,ponadczasowych produktów odpowiednich do wszelkiego typu przestrzeni biurowych. Klasyczna linia fotela oraz elementy z polerowanego aluminium doskonale prezentują w zestawieniu z czarnym, skórzanym pokryciem. Kolekcja VECTOR jest doskonałą propozycją zarówno dla zwolenników tradycyjnego jak
i nowoczesnego, oszczędnego stylu.

 

W parze z eleganckim wyglądem modeli VECTOR idą również wysokie parametry techniczne. Rozmaite opcje regulacji pozwolą dopasować fotel do każdego użytkownika. Fotele pracownicze i menadżerskie posiadają mechanizm SYNCHRO z możliwością swobodnego bujania, regulację kąta i głębokości siedziska oraz podłokietniki regulowane w trzech płaszczyznach. Pozwala to komfortową oraz w pełni ergonomiczną eksploatację.
 
W skład rodziny VECTOR wchodzą również fotele konferencyjne na płozach i nogach. Stanowią doskonałe uzupełnienie kolekcji oraz pozwalają na spójną i jednolitą aranżację wnętrz biurowych. Dostępne są także w wersji z tapicerowanymi bokami. Tworzy to oryginalny efekt wizualny. Uniwersalne krzesła konferencyjne VECTOR sprawdzą się zarówno w poczekalniach, salach seminaryjnych czy konferencyjnych, jak i w gabinetach. Co ważne, posiadają możliwość sztaplowania po cztery sztuki. 
Ceny foteli VECTOR ze standardowym wyposażeniem: fotel menadżerski od 1386 zł netto, fotel pracowniczy od 1242 zł netto, krzesło konferencyjne na płozach od 690 zł netto, krzesło konferencyjne na nogach od 647 zł netto.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt