Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Bramy uchylne Normstahl - wygoda w atrakcyjnej cenie

Bramy uchylne Normstahl już od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich atrakcyjna cena oraz łatwość montażu, sprawiają, że wciąż znajdują one wielu zwolenników wśród osób szukających wygodnej, łatwej w obsłudze i montażu bramy garażowej.

Decydując się na wyposażenie garażu w nowoczesną bramę, musimy przeanalizować wiele czynników, zanim zdecydujemy się na konkretny model. Dzięki bogatej ofercie firmy Normstahl bez trudu dobierzemy rozwiązanie odpowiadające nie tylko konkretnym wymogom montażowym, ale również dopasowane do naszego zmysłu estetyki i harmonizujące z resztą zabudowań. Bramy uchylne tego producenta, dzięki innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu firmy, nie tylko ułatwią nam życie, ale również staną się elementem wzbogacającym wygląd naszego domu.

Bramy Normstahl – różnorodność i nowoczesność
Konstruktorzy odpowiedzialni w firmie Normstahl za projekt bram uchylnych postanowili wykorzystać znane i lubiane rozwiązanie i dopasować go do wymogów XXI wieku. Dlatego, choć ogólna zasada działania została niezmienna, już na poziomie montażu można poznać, że mamy do czynienia z bramą na miarę naszych czasów.
W większości przypadków instalacja uchylnej bramy garażowej wiąże się z mocowaniem skomplikowanego systemu szyn podsufitowych po których poruszają się rolki ułatwiające otwieranie bramy. Niestety, tego typu rozwiązanie nie jest pozbawione wad, ponieważ szyny te są zazwyczaj skomplikowane w montażu oraz mają tendencję do wpadania w rezonans podczas otwierania czy zamykania bramy, co powoduje nieprzyjemny dla użytkownika hałas. Bramy uchylne Normstahl, jako jedyne na rynku standardowo wyposażone są w innowacyjny mechanizm podnoszący, eliminujący konieczność stosowania szyn podsufitowych, co pozwoliło pozbyć się uciążliwego dźwięku oraz uniezależniono całą instalację od sufitu i nadproża. Dodatkowo, zamiast jednej dużej sprężyny ułatwiającej otwieranie i zamykanie bramy, firma Normstahl zaopatrzyła swoje produkty w pakiety złożone z kilku mniejszych naciągów. Pozwoliło to zapewnić bezawaryjne działanie bramy, ponieważ nawet pęknięcie jednej sprężyny nie wpłynie znacząco na pracę całego systemu. Dzięki tym rozwiązaniom, nawet tak klasyczna konstrukcja, jaką jest brama uchylna, nabiera znamion nowoczesności.
Pięć standardowych barw, w jakich dostępne są bramy uchylne Normstahl, pozwoli bez problemów dobrać odpowiedni kolor do elewacji, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dla bardziej wymagających klientów istnieje możliwość polakierowania poszycia na dowolną barwę z palety RAL, co daje nam nieograniczone możliwości eksperymentowania kolorem naszej bramy garażowej. Co więcej, podwójna warstwa lakieru, jaką pokrywane są bramy firmy Normstahl jest dodatkowo utwardzana piecowo, co jeszcze bardziej zwiększa jej wytrzymałość.
Oczywiście użytkownik nie jest ograniczony tylko i wyłącznie do standardowych bram wykonanych z ocynkowanej blachy stalowej. Firma Normstahl oferuje nam możliwość wyboru poszycia ze stali, aluminium, miedzi, drewna czy nawet bramę do samodzielnego poszycia według własnego projektu. Dzięki temu wygląd naszej bramy jest ograniczony tylko i wyłącznie naszą pomysłowością i inwencją.
Bezpieczna funkcjonalność
Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu producenta, bramy uchylne firmy Normstahl charakteryzują się nie tylko doskonałą trwałością i jakością wykonania, ale również wyjątkową dbałością o bezpieczeństwo użytkownika. Każda brama wyposażona jest w zabezpieczenia narożne, uszczelki z tworzywa sztucznego na płaszczu i ramie bramy oraz specjalne osłony sprężyn, które nie tylko uniemożliwiają przypadkowe włożenie w nie ręki, ale również eliminują ryzyko wystrzelenia zerwanej sprężyny. Dzięki tym wszystkim zabezpieczeniom, niebezpieczeństwo urazu podczas używania bramy jest zredukowane do minimum, co jest szczególnie istotne w przypadku, gdy w okolicach garażu bawią się dzieci.
Mówiąc o bezpieczeństwie, nie można również nie wspomnieć o kwestii prawidłowego zabezpieczenia samego garażu oraz znajdującego się w nim mienia. Bramy uchylne firmy Normstahl, dzięki wyposażeniu ich w dwa rygle, skutecznie zatrzymają nieproszonych gości na zewnątrz naszego garażu.
Potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości bram garażowych firmy Normstahl jest rozległy zakres świadczeń gwarancyjnych, jakimi objęto wszystkie produkty należące do tej rodziny. Aż 10 lat gwarancji, jakiej producent udziela na wszystkie produkty z tej serii jest czymś niespotykanym na rynku i świadczy o niezawodności i bezawaryjności bram garażowych Normstahl. Dodatkowo, nad jakością oraz bezpieczeństwem wszystkich produktów tej marki czuwa niemiecki urząd TUV Product Service, badający i certyfikujący bramy garażowe Normstahl.
Pomimo tego, że coraz większa ilość osób decyduje się na montaż bram segmentowych, bramy uchylne firmy Normstahl nadal stanowią bardzo ciekawą ofertę dla osób szukających kompleksowych rozwiązań do garażu. Innowacyjność, różnorodność pokryć i kolorów, perfekcyjna jakość wykonania oraz atrakcyjna cena czynią z nich produkty, które wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem.
Brama uchylna Normstahl Prominent, wymiary 2320 x 2035, cena od 1288 zł
Brama uchylna Normstahl Variant, wymiary 2250x2000, cena od 1566 zł
 
Producent: Normstahl, Infolinia: 0 801 15 65 60, www.normstahl.pl
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Marka Normstahl obejmująca bramy i napędy elektryczne należy do spółki Cardo Garage Door AB z Grupy CARDO AB, jednego z największych producentów bram garażowych w Europie. 60 – letnia tradycja Normstahl stanowi nie tylko gwarant doskonałej jakości oferowanych produktów, badanych i certyfikowanych przez niemiecki urząd TÜV Product Service, lecz świadczy o dużym zaufaniu którym obdarzyły Normstahl ponad 2 miliony zadowolonych Klientów na całym świecie. W Polsce przedstawicielem produktów marki Normstahl jest Normstahl – Polska Sp. z o. o. W ofercie Normstahl znajdują się bramy garażowe, napędy do bram garażowych, drzwi garażowe oraz automatyka do bram wjazdowych. Produkty Normstahl cechuje najwyższa jakość, są one opracowane i wciąż doskonalone przez zespół wyszkolonych specjalistów z uwzględnieniem życzeń konsumentów, dystrybutorów i architektów. Oferując produkty najwyższej jakości pod względem rozwiązań technicznych i wzornictwa, fachowe doradztwo i serwis, organizując szkolenia produktowe, pomagając rozwiązywać problemy, firma Normstahl to niezawodny partner dla dystrybutorów, architektów i konsumentów. Normstahl – Polska posiada sieć dystrybutorów na terenie całego kraju, którzy fachowo obsłużą każdego Klienta zarówno w zakresie doboru i zakupu bramy, jak też pod względem serwisowym.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt