Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Współpraca liderów branży osłonowej

Największy polski dystrybutor systemów aluminiowych dla budownictwa oraz systemów rolet i bram – Aluprof S.A. oraz lider w automatyce do bram i rolet – Nice Polska Sp. z o.o. podjęły decyzję o nawiązaniu współpracy. Kooperacja liderów w swojej branży to bardzo istotne wydarzenie dla branży osłonowej, które zapewne wpłynie na jakość świadczonych usług i oferowanych produktów.
Obie firmy - oprócz tego, że kładą duży nacisk na jakość swoich produktów – dążą także do ciągłego rozwoju i rozszerzania swojej oferty. Produkowane przez Aluprof systemy aluminiowe dla budownictwa są jednym z dwóch strategicznych obszarów działalności. W ofercie firmy znajdują się także systemy rolet i bram. Teraz oferta firmy powiększy się o napędy i sterowanie do rolet firmy Nice - lidera na rynku automatyki użytkowej. Decyzja o nawiązaniu współpracy z firmą Nice Polska jest nieprzypadkowa. Produkty Nice swoimi rozwiązaniami wybiegają daleko w przyszłość: są niezawodne, posiadają wyrafinowane i innowacyjne cechy, a w połączeniu z radiowym sterowaniem NiceWay dają w pełni zautomatyzowany, inteligentny, funkcjonalny system.

Zarządy obu spółek liczą na osiągnięcie wymiernych korzyści z tej współpracy – wymianę wiedzy i doświadczeń, a przede wszystkim na sprawniejsze zaspokajanie potrzeb klientów. Nawiązanie współpracy jest zarówno dla Aluprof, jak i Nice Polska kolejnym krokiem w realizacji swoich misji, w których klient i jego satysfakcja to wartości priorytetowe. Współpraca obu firm to także połączenie przedsiębiorstw z wdrożonym i doskonale funkcjonującym systemem jakości, spełniającym w obu przypadkach wymagania norm ISO 9001. Jest to dodatkowe potwierdzenie, że w działalności obu firm priorytetem jest dążenie do doskonalenia, stałego podnoszenia poziomu jakości i świadczonych usług.

Rozpoczęcie współpracy pomiędzy Aluprof i Nice Polska, czołowymi firmami w swojej branży, to istotna zapowiedź dla wszystkich firm aktywnie działających w branży osłonowej, która z pewnością przełoży się na konkurencyjność całego sektora.

Nice Polska Sp. z o.o.
więcej artykułów, informacji
http://www.nice.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt