Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Bezpiecznie i komfortowo w Twoim domu

W naszym codziennym, zapracowanym życiu oszczędność czasu, wygoda i komfort zaczynają odgrywać coraz większą rolę i są coraz bardziej doceniane i poszukiwane. Więcej uwagi poświęcamy na otaczające nas przedmioty, które wpływają na nasze samopoczucie i nastrój.

Zautomatyzowana brama wjazdowa do posesji oprócz wygody zapewnia także bezpieczeństwo. Często niestety zapominamy jednak o dodatkowych zabezpieczeniach podczas użytkowania takiej bramy. Zapewni to oferowana przez firmę Nice lampa ostrzegawcza MoonLight, dzięki którejpoczujesz się dwa razy bezpieczniej. Co więcej stworzy ona niepowtarzalny klimat wokół Twojego domu.

Lampa charakteryzuje się ciekawym wzornictwem, uniwersalnością w zastosowaniu i prostotą instalacji. MoonLight wykonana jest całkowicie z materiału odpornego na uderzenia, a jej dodatkowy atut to możliwość zainstalowania lampy zarówno w celu oświetlenia przedniego, jak i pionowego.
Do jej dodatkowych zalet można również zaliczyć wbudowaną antenę, kompatybilność z zewnętrznymi centralami sterującymi jak również możliwość zaprogramowana w trybie lampy ostrzegawczej lub światełka nocnego*.
 
* lampa ostrzegawcza – lampa funkcjonuje, kiedy automat wykonuje manewr
* światełko nocne – lampa włącza się, kiedy włącza się automat i dzięki obecności wewnętrznego regulatora czasowego pozostaje zapalone przez zaprogramowany czas.

 Lampa MoonLight dostępna jest w dwóch kolorach: pomarańczowym i przezroczystym. 

 
 

Nice Polska Sp. z o.o. powstała w 1996 roku i na przełomie ostatnich lat osiągnęła pozycję największego dystrybutora automatyki dla domu. Od 13 marca 2002 roku gwarancją jakości usług jest, przyznany przez firmę SGS z Londynu, certyfikat ISO 9001:2000 za dystrybucję i serwis automatów do bram, napędów do rolet i systemów kontroli dostępu. Z firmą współpracuje ponad 700 partnerów handlowych na terenie całego kraju.

"Nice ułatwia życie" – to hasło i misja firmy. Kierując się nim, firma dba o klientów końcowych, w równym stopniu troszcząc się o dealerów, sprzedawców, montażystów i serwisantów. Realizacja tej polityki następuje poprzez stałe rozwijanie istniejącej oferty produktowej, jak również stałe jej wzbogacanie, przy równoczesnym dbaniu o doskonałą obsługę klienta i dobre relacje z Partnerami Handlowymi firmy.
 

Tekst dostarczony przez:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt