Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Nowe modele skrzydeł drzwiowych w kolekcjach HR marki Classen

Kolekcje Latona HR, Malaga HR, Ariadna HR i Alkmena HR zostały poszerzone o nowe modele drzwi wyposażone w kasetony frezowane. Wzbogacona oferta skrzydeł drzwiowych marki Classen to kolejna propozycja dla klientów szukających nowych i niestandardowych rozwiązań.

Do kolekcji drzwi HR z przeszkleniami, będących częścią grupy Elegance, dołączyły modele z wbudowanymi drewnopochodnymi frezowanymi kasetonami okleinowymi. Nowe skrzydła drzwiowe idealnie nadają się do pomieszczeń, w których najczęściej pracujemy i odpoczywamy, dając nam poczucie spokoju i dyskrecji. Sprawdzą się również w miejscu takim jak łazienka, które musi zapewnić nie tylko dyskrecję, ale również odpowiednią ilość światła.

Wytworna klasyka lub lekkość aranżacji
Drzwi Latona HR oraz Malaga HR to propozycje dla osób ceniących sobie zacisze domowe oraz prostotę wyrażaną w geometrycznych wzorach. Zastosowane w drzwiach z tych kolekcji ułożone w pionie duże figury w kształcie kwadratów czy prostokątów nawiązują do klasycznej harmonii. Wypełnione frezowanymi kasetonami, skrzydła drzwiowe uchronią przed niepotrzebnym rozpraszaniem uwagi, które mogą wywołać dobiegające np. z korytarza hałasy. Do każdej z kolekcji włączono dwa nowe modele - z trzema kasetonami w drzwiach Latona HR oraz z czterema kasetonami w skrzydle Malaga HR. Opcjonalnie kaseton w górnej części może zostać zastąpiony bezpiecznym przeszkleniem.

W pomieszczeniach nowoczesnych, których aranżację wnętrza podkreślają delikatne i lekkie akcenty, do
skonale sprawdzą się drzwi z kolekcji Ariadna HR lub Alkmena HR, które także zostały poszerzone o nowe modele z kasetonami. Skrzydło Ariadna HR charakteryzuje się niewielkimi kwadratowymi kasetonami ułożonymi pionowo, natomiast w modelu Alkmena HR uwagę przykuwa  jeden podłużnie ułożony kaseton.

Wykonane na bazie konstrukcji „Classen Hybryda” drzwi z kolekcji Latona HR, Malaga HR, Ariadna HR i Alkmena HR charakteryzują się większą sztywnością skrzydła, a dzięki wykończeniu laminatem „Classen CPL” są odporne na ścieranie, promienie UV i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo zastosowany profil przylgi R ułatwia pielęgnację i gwarantuje większe bezpieczeństwo.

Drzwi z kolekcji Latona HR, Malaga HR, Ariadna HR i Alkmena HR dostępne są w trzech okleinach o usłojeniu dwukierunkowym: klon 2k, wiśnia 2k, orzech 2k. Jednocześnie należy pamiętać, że dla szerokości skrzydła drzwiowego (model 2) 60’ i 100’ występuje okleina o usłojeniu jednokierunkowym pionowym.

Latona HR
– cena od 450,00 zł netto + podatek VAT
Malaga HR – cena od 432,00 zł netto + podatek VAT
Ariadna HR- cena od 419,00 zł netto + podatek VAT
Alkmena HR- cena od 371,00 zł netto + podatek VAT
www.classen.pl

 


Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol S.A. z siedzibą w Rybniku-Zwonowicach.

Classen-Pol S.A. swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską oraz we wszystkich marketach budowlanych. Firma prowadzi eksport do krajów Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Piękne wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Duży wybór wzorów zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu. Dzięki temu podłogi Classen od lat cieszą się najwyższym uznaniem i zaufaniem klientów w Polsce i na całym świecie.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt