Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Polskie okna znów podbiły serca Włochów

W dniach 4-7 lutego w Mediolanie odbyły się jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów budowlanych w Europie, MADE-Expo 2009. Wśród wystawców z całego świata zaprezentował się również polski producent okien, firma OKNOPLAST-Kraków, która na rynku włoskim od dwóch lat odnosi pokaźne sukcesy.

W drugiej edycji targów MADE-Expo w Mediolanie uczestniczyło ponad 1700 wystawców z blisko 40 państw świata. Zaprezentowali oni najnowsze rozwiązania i produkty z branży budowlanej. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć popularnych we Włoszech produktów OKNOPLAST-Kraków obecnych na rynku włoskim już 2 lata.

 
Podobnie jak przed rokiem, na MADE-Expo OKNOPLAST-Kraków pokazał przede wszystkim nowinki i najciekawsze rozwiązania dotyczące stolarki otworowej. Należą do nich między innymi nowoczesne, przeszklone drzwi balkonowe i werandowe z innowacyjnymi możliwościami otwierania, nowe profile okienne czy rolety sterowane radiowo.
 
Targi MADE-Expo zajmują ważną pozycję w strategii rozwoju OKNOPLAST-Kraków. W ubiegłym roku w Mediolanie zadebiutowało okno PLATINIUM, którego stylistykę docenili nie tylko Włosi, ale również klienci firmy w innych krajach europejskich. W chwili obecnej jest to najlepiej sprzedający się produkt OKNOPLAST-Kraków. Na tej podstawie podobny sukces można wróżyć produktom wystawionym na tegorocznych targach. Potrzeby włoskiego klienta są szczególne, gdyż jest to rynek wrażliwy na estetykę i wymagający pod względem pomysłów na aranżację wnętrz. Stąd nowe kolory profili okiennych na naszym stoisku, które są prawdziwym hitem we Włoszech, ergonomiczne rolety czy dające ogromne możliwości architektoniczne drzwi tarasowe – powiedział Piotr Komala, Dyrektor ds. Rozwoju OKNOPLAST-Kraków.
 
Produkcja eksportowa OKNOPLAST-Kraków do Włoch wyniosła w 2008 roku 30%. Warto dodać, że już po dwóch latach obecności na tym rynku krakowska firma stała się tam jednym z czołowych producentów stolarki otworowej.
 
 

Informacje dodatkowe:

OKNOPLAST-Kraków rozpoczął działalność w 1994 roku i produkuje nowoczesne okna i drzwi z PVC oraz aluminium. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Ochmanowie pod Krakowem. Składa się z centrum logistyczno-biurowego oraz kompleksu produkcyjnego o powierzchni 17 tys. m2. W 2008 roku sprzedaż firmy przekroczyła 700 tysięcy jednostek okiennych, a liczba Klientów sięgnęła ponad 750 tysięcy.
 
Produkowane przez OKNOPLAST-Kraków okna i drzwi spełniają najwyższe standardy ekologii. Firma dokłada wszelkich starań, aby odpady takie jak szkło, plastik, metal i różnorodne opakowania, były przetwarzane i nie obciążały środowiska.
 
Firma posiada Certyfikat Q-Zert wydany przez rygorystyczny Instytut Ift Rosenheim, który poświadcza zgodność produkcji z wymogami europejskiej normy EN 14351-1:2006. Uprawnia to OKNOPLAST-Kraków do oznakowania swoich wyrobów symbolem CE.
 
O wysokiej jakości wytwarzanych produktów świadczą również liczne nagrody przyznane firmie OKNOPLAST-Kraków, m.in. Złoty Laur Klienta 2008 w kategorii „Funkcjonalność
i bezpieczeństwo”, certyfikat Lider Rynku 2008 – nagroda przyznana firmie już po raz szósty, certyfikat Euro Leader 2008 czy tytuł Budowlanej Marki Roku 2008.
 
OKNOPLAST-Kraków przykłada szczególną wagę do niesienia pomocy osobom najbardziej potrzebującym. Firma szczególnie angażuje się w akcje mające na celu wspieranie najmłodszych.
 
Wśród organizacji, którym OKNOPLAST-Kraków pomaga jest Stowarzyszenie „U Siemachy”. Firma wspiera je finansowo, pomagając dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Finansuje między innymi wakacje dla najmłodszych z Ośrodków Stowarzyszenia oraz przekazuje środki na remonty potrzebnych pomieszczeń.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt