Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Lodówka pachnąca świeżością - HG higieniczny środek do czyszczenia lodówek

Elegancka lodówka, np. ze stali nierdzewnej, może być ozdobą nowoczesnej, ekskluzywnej kuchni. Mimo to, jej głównym przeznaczeniem jest przechowywanie żywności, dlatego szczególnie powinniśmy dbać o jej czystość. Stosując HG higieniczny środek do czyszczenia lodówek zlikwidujemy wszelkie zabrudzenia oraz nieprzyjemny zapach.

Skuteczne czyszczenie lodówki polega nie tylko na usunięciu resztek pokarmów i widocznych zabrudzeń, ale również szkodliwych bakterii, których nie widać gołym okiem. Pozbycie się ich przedłuża trwałość przechowywanych produktów spożywczych, a także chroni nas przed zatruciami. Stosując odpowiednie, dedykowane środki czyszczące mamy gwarancję, że wnętrze naszej lodówki będzie sterylnie czyste, a powłoka ścian urządzenia nie ulegnie zniszczeniu.

Błyskawicznie czysta lodówka
HG higieniczny środek do czyszczenia lodówek charakteryzuje się dużą skutecznością, szybkością działania oraz świeżym zapachem. W ciągu zaledwie kilku chwil likwiduje zabrudzenia z resztek pożywienia, które mogły przykleić się do ścian i półek. Praktyczne opakowanie jest wyposażone w dwufunkcyjny spryskiwacz, który w zależności od potrzeb umożliwia dozowanie płynu strumieniem lub przez rozpylanie.

Przed przystąpieniem do mycia lodówki należy wyjąć z niej wszystkie produkty spożywcze i akcesoria – półki, koszyki, czy pojemniki na lód. Następnie spryskać wnętrze HG higienicznym środkiem do czyszczenia lodówek, uważając na urządzenia wentylacyjne. Preparat nie wymaga spłukiwania, wystarczy ściany lodówki wytrzeć do sucha czystą ściereczką. W przypadku silnych zabrudzeń należy pozostawić płyn na czyszczonej powierzchni kilka minut. Środek możemy również stosować do czyszczenia zewnętrznych elementów lodówki - drzwi i obudowy.

W kuchni pomocnym będzie także HG środek do usuwania tłuszczu, który można bezpiecznie stosować na powierzchniach ze stali nierdzewnej, galwanizowanych, emaliowanych, aluminiowych i plastikowych, a także kafelkach ceramicznych. Preparat skutecznie usuwa osad z tłuszczu także ze ścianek wewnętrznych kuchenek mikrofalowych.

 


Wszystkie produkty HG można zakupić w sklepie online: www.hgstore.pl

Producent: HG INTERNATIONAL B.V. www.hgpolska.pl
HG HIGIENICZNY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA LODÓWEK
cena detaliczna: 24,50 zł / 0,5l

Informacje dodatkowe:
HG Polska Sp.z o.o. z siedzibą w Łodzi działa na rynku polskim od roku 1999. Jest wyłącznym dystrybutorem produktów holenderskiej firmy HG International B.V. – producenta specjalistycznych środków przeznaczonych do czyszczenia i zabezpieczania różnego rodzaju powierzchni. Znana na wielu światowych rynkach marka HG oferuje ponad 250 specjalistycznych preparatów zapewniających kompleksową pielęgnację m.in. płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek i kuchni, podłóg drewnianych, dywanów, wykładzin, kamieni naturalnych a także wyrobów skórzanych i mebli. Wszystkie produkty powstają w firmowym laboratorium w Almere, skąd dystrybuowane są do punktów sprzedaży na całym świecie. Gwarantuje to niezmienną, najwyższą jakość receptur. Starannie wyselekcjonowana grupa środków dostępna jest w specjalistycznych salonach sprzedaży i marketach branżowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt