Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Kamienne podłogi na wysoki połysk

Podłoga wykonana z marmuru nadają wnętrzu piękny i elegancki charakter. Lecz nieodpowiednio pielęgnowana ulega zabrudzeniu i przebarwieniu. Aby zachować piękny wygląd i przedłużyć żywotność posadzki, do jej czyszczenia należy używać wyłącznie produktów dedykowanych, takich jak HG czysty, błyszczący marmur.

Marmur jest materiałem cenionym za swój elegancki wygląd oraz niepowtarzalną, naturalną fakturę. Idealnie pasuje zarówno do klasycznych, luksusowych rezydencji, jak i nowoczesnych, industrialnych wnętrz. Jednakże jego porowata struktura powoduje, że jest podatny na trudne do usunięcia zabrudzenia. Używanie zbyt silnych detergentów do ich usuwania może powodować powstawanie przebarwień i zmatowień na powierzchni. Dlatego dbając o marmurową posadzkę należy używać wyłącznie produktów dedykowanych do czyszczenia i pielęgnacji kamienia naturalnego.

Delikatny dla kamienia
HG czysty, błyszczący marmur to preparat przeznaczony do bieżącej pielęgnacji posadzek wykonanych z marmuru oraz innych kamieni zawierających wapień. Jest zalecany do utrzymywania w czystości zarówno „surowych”, jak i zaimpregnowanych podłóg. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia i przywraca czyszczonym powierzchniom piękny połysk. Jest bezpieczny dla marmuru, nie powoduje powstawania odbarwień, matowienia czy erozji powierzchni kamienia. Regularna pielęgnacja podłogi środkiem HG czysty, błyszczący marmur pozwala zachować czystość oraz chronić powierzchnię.

- Przed czyszczeniem posadzkę należy dokładnie oczyścić usuwając kurz i wszelkie zabrudzenia – mówi Adam Sobczak, ekspert ds. technicznych w firmie HG Polska. – Około 100 ml preparatu HG czysty, błyszczący marmur należy rozcieńczyć w 6 litrach wody i przystąpić do zmywania powierzchni. W zależności od stopnia zabrudzenia, można do tego celu użyć szczotki lub mopa zamoczonych w roztworze. HG czysty, błyszczący marmur nie wymaga spłukiwania wodą.

Po umyciu marmurową posadzkę warto dodatkowo zabezpieczyć preparatem HG impregnat do marmuru. Wnika on w powierzchnię w ten sposób zabezpieczając ją przed zabrudzeniami. Dzięki temu kurz i pył są łatwiejsze do usunięcia.

Producent: HG INTERNATIONAL B.V. www.hgpolska.pl
HG CZYSTY, BŁYSZCZĄCY MARMUR cena detaliczna: 69,50 zł / 1 litr

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt