Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Do wyboru do koloru

Farba do wnętrz JEDYNKA® KOLOR jest już dostępna w sprzedaży w nowym opakowaniu i zmienionej gamie barw – do oferty wprowadzono 6 nowych kolorów.

JEDYNKA® pilnie śledzi trendy kolorystyczne w projektowaniu wnętrz, dlatego w tym roku weryfikuje swoją kolekcję, zastępując niektóre z kolorów nowymi,  modnymi odcieniami. Swoje miejsce w ofercie 30 gotowych barw JEDYNKI® KOLOR znalazło 6 nowych: „wiosenna zieleń” i „soczysta limonka” to odcienie inspirowane wiosną, „delikatny brąz” oraz „głęboki brąz” są doskonałym tłem dla innych barw, natomiast „subtelny róż” oraz „uroczy fiolet” wprowadzą do wnętrza nutę romantyzmu.

Oprócz oferty kolorystycznej, metamorfozie poddano również opakowanie produktu, które teraz przyciąga wzrok feerią barw – nowy design JEDYNKI® KOLOR jest inspirowany tęczą. W połączeniu z wyraźną nazwą produktu wszystko to sprawia, że JEDYNKĘ® KOLOR jest teraz wyjątkowo łatwo znaleźć na sklepowej półce. Aby maksymalnie ułatwić zadanie zlokalizowania danego koloru, jego znacznik umieszczono na froncie opakowania.
 
JEDYNKA® KOLOR to farba na bazie dyspersji akrylowej przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Tworzy gładkie powłoki, które dzięki mikroporowatej strukturze umożliwiają „oddychanie” ścian. Produkt dobrze kryje i łatwo się rozprowadza, a pomalowane powierzchnie nie żółkną i nie odbarwiają się z upływem czasu. Gęsta tiksotropowa konsystencja farby ogranicza do minimum problem sprzątania po malowaniu.
 
kolekcja kolorystyczna JEDYNKI® KOLOR oferujewszechstronne i komplementarne zestawienia barw do każdego typu wnętrza. Jasne odcienie z kolekcji JEDYNKI® KOLOR to sprawdzone propozycje do malowania całych pomieszczeń. Ciemne barwy sprawdzą się jako tło dla mebli lub obrazów oraz
w postaci wymalować dekoracyjnych ornamentów.
Dodatkowym atutem JEDYNKI® KOLOR jest łagodny zapach i ekologiczna receptura produktu. Przystępna cena farby – ok. 30 zł za pojemnik 2,5 litra – zachęca do zakupów.
 
 

 

 

 
JEDYNKA® KOLOR
Stopień połysku
mat
Kolorystyka
30 gotowych kolorów
Wydajność
9 - 10 m2/ l
Czas schnięcia
ok. 2h
Opakowanie
2,5 l; 5 l
Cena
30,46 zł / 2,5 l
Gdzie kupić?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Rodzina produktów JEDYNKA® to szeroka gama artykułów do ochrony i dekoracji ścian, drewna i metalu. Farby, emalie i impregnaty JEDYNKA®dają możliwość wykonania remontu w wysokiej jakości i przystępnej cenie. Historia marki rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy na rynku pojawiła się JEDYNKA®ŚNIEŻNOBIAŁA. Rosnąca popularność farby zaowocowała wprowadzeniem kolejnych produktów.
Latem 2009 roku marka zyskała nowoczesne logo, a wszystkie produkty dostępne są w nowych, atrakcyjnych opakowaniach. Rodzina JEDYNKI® powiększyła się także o nowe produkty. Aktualna oferta marki zawiera: JEDYNKĘ® ŚNIEŻNOBIAŁĄ, JEDYNKĘ® PERFEKCYJNĄ BIEL, JEDYNKĘ® KOLOR, JEDYNKĘ® FASADOWĄ BIAŁĄ (baza), JEDYNKĘ® FASADOWĄ w 5 gotowych kolorach, JEDYNKĘ® EMAFTAL, JEDYNKĘ® DO DREWNA I METALU POŁYSK/MAT, JEDYNKĘ® ANTYKOROZYJNĄ, JEDYNKĘ® IMPREGNAT DO DREWNA Z WOSKIEM, JEDYNKĘ® POKOST LNIANY, JEDYNKĘ® ROZCIEŃCZALNIK NISKOAROMATYCZNY DO WYROBÓW FTALOWYCH I ALKIDOWYCH.
 
 Artykuł dodał: Kamil Bielicki

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt