Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Kreisel wysoko w rankingu

W najnowszym, prestiżowym rankingu Rzeczpospolitej poznańska firma Kreisel Technika Budowlana uplasowała się na 42 miejscu wśród najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.

W zestawieniu największych firm w kraju zajęła 809 pozycję, poprawiając wynik z zeszłego roku o prawie 100 miejsc.

- Wynik naszej firmy uważam za bardzo dobry. Cieszy zwłaszcza to, że z roku na rok pniemy się w rankingach wyżej, co podkreśla ciągły dynamiczny rozwój firmy – mówi Szczepan Gawłowski, prezes Kreisel Technika Budowlana.
42 miejsce wśród najbardziej innowacyjnych firm w Polsce to niewątpliwie ogromny sukces producenta chemii budowlanej. – Nowe technologie i ciągłe badania laboratoryjne nad polepszeniem jakości produktów odegrały tu duże znaczenie – dodaje Krzysztof Baran, dyrektor marketingu Kreisel.
Ranking opublikowany przez Rzeczpospolitą to prestiżowe, roczne zestawienie obejmujące 2000 firm z całego kraju. Opublikowany został 24 listopada 2009 roku. Kreisel Technika Budowlana istnieje na rynku ponad 16 lat. Jest czołowym producentem chemii budowlanej, głównie tynków, gipsów i klejów do glazury. Posiada 6 zakładów w Polsce i jeden w budowie. Jej główna siedziba mieści się w Poznaniu.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt