Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Samoprzylepne folie protekcyjne Marmy

Uniwersalność zastosowania i łatwość użycia – to podstawowe cechy nowych samoprzylepnych folii protekcyjnych firmy Marma Polskie Folie. Produkt pojawi się na polskim rynku na przełomie października i listopada tego roku.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów Marma wprowadza na rynek folie protekcyjne, służące do czasowego zabezpieczania powierzchni blach przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, mogącymi powstać podczas obróbki, transportu, montażu, a także magazynowania wyrobów.

Główni odbiorcy nowych folii znajdują się w sektorze budowlanym i są nimi m. in. producenci blach dachowych. Nowe folie mają szerokie spektrum zastosowań i można je wykorzystać do zabezpieczania: profili okiennych, parapetów okiennych, laminatów dekoracyjnych, elementów meblowych i samochodowych, ale także artykułów gospodarstwa domowego, takich jak pralki czy lodówki. Znakomicie sprawdzają się w przypadku płyt z tworzyw sztucznych, stali, aluminium, a nawet szkła. Nowa folia protekcyjna może być stosowana w trakcie prac remontowo-budowlanych na takich powierzchniach, jak wykładzina podłogowa, schody, dywany i parkiet. - Optymalną ochronę gwarantuje wykorzystanie w produkcji najwyższego gatunku folii i staranny dobór kleju akrylowego, który nie pozostawia żadnych śladów i pozwala na całkowite usunięcie produktu z zabezpieczonej powierzchni - mówi Mirosław Gawle, dyrektor ds. handlowych w Marma Polskie Folie
 
Nowa folia protekcyjna dostępna będzie na rynku jako powlekana taśma biało/czarna o podwyższonej odporności na działanie czynników atmosferycznych oraz w wersji stabilizowanej folii przeźroczystej
– Chcemy dostosować naszą ofertę do indywidualnych i zróżnicowanych oczekiwań klienta, dlatego nowe folie będzie można nabyć, na specjalne zamówienie także w innych kolorach – dodaje Gawle.
 
W zakresie oferowanych produktów będzie można zamówić folie w dużym wyborze szerokości i grubości, a także różnych poziomach adhezji, z możliwością wyboru siły przyczepności, odpowiednio do indywidualnych wymagań i zakresów zastosowań.
 
O firmie:
 
MARMA Polskie Folie powstała w 1991 roku, a obecnie jest jednym z największych producentów folii na rynku europejskim. W ofercie produktowej firmy znajdują się m.in. folie ogrodnicze, folie dla budownictwa, folie przemysłowe, membrany i siatki poliolefinowe. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 1000 pracowników. Marma prowadzi nie tylko działalność produkcyjną, ale także szkoleniową. Od lat angażuje się także w sponsoring sportowy, wspierając finansowo m.in. rzeszowską drużynę żużlową.
 
 

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt