Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Ekopikniki z Knauf Insulation

Promocja produktów przyjaznych środowisku, zachowań proekologicznych i energooszczędnych rozwiązań w budownictwie - to cel sześciu Ekopikników, jakie we wrześniu i październiku organizuje firma Knauf Insulation.

 Adresowane do wykonawców i dystrybutorów Ekopikniki, są również okazją do prezentacji najnowszego produktu Knauf Insulation – naturalnej wełny mineralnej wyprodukowanej przy wykorzystaniu innowacyjnej ECOSE® Technology.

- Każdy z zaproszonych gości, będzie mógł sprawdzić korzyści wynikające ze stosowania nowej wełny mineralnej i zasięgnąć porad ekspertów w zakresie np. jej montażu – zachęca Beata Kuskowska, Marketing Communications Manager w firmie Knauf Insulation – Zorganizowaliśmy specjalny turniej dla najlepszych wykonawców w ECOSE® Technology, w którym poszczególne zadania powiązane zostały z zaletami naturalnej wełny mineralnej. W kilku konkurencjach wykonawcy mogą się przekonać, że nasz nowy produkt jest miły w dotyku, mniej pylący, bezzapachowy
i łatwy w obróbce.
 
Ponadto program dla dzieci uwzględniał malowanie butelek po recyklingu, segregację śmieci, rysunkowy konkurs ekologiczny i inne zabawy promujące zrównoważony rozwój.
 
Ekopikniki Knauf Insulation odbędą się we wrześniu i październiku w 6 miejscowościach: Szczecinie, Warszawie, Chorzowie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Ustrzykach Dolnych.
 
Patronat nad piknikami objęli organizatorzy akcji „W Trosce o naturę” (Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku SA) oraz „Mój ŚWIAT jest EKO”.
 
O naturalnej wełnie mineralnej w ECOSE® Technology
 
Izolacja z wełny mineralnej w ECOSE® Technology jest wygodna w montażu: miła w dotyku, mniej pyląca, bezzapachowa i łatwa w obróbce. Zachowuje też wszystkie zalety tradycyjnej wełny mineralnej - posiada doskonałe parametry techniczne w zakresie izolacyjności cieplnej, akustycznej, ochrony przeciwpożarowej oraz paroprzepuszczalności. Produkt wyróżnia się naturalnie brązowym kolorem. To efekt braku sztucznych barwników i substancji rozjaśniających, obecnych w tradycyjnych żywicach fenolowo-formaldehydowych dostępnych w innych materiałach na rynku. Nowa naturalna wełna mineralna Knauf Insulation, w porównaniu z tradycyjnymi produktami zapewnia nie tylko lepszą jakość powietrza wewnętrznego, ale również poprawia charakterystykę środowiskową budynków, w których jest zastosowana. Co ważne, w pełni odpowiada nowym trendom w budownictwie, gdzie ocena środowiskowa obiektu jest równie ważna, jak charakterystyka energetyczna.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt