Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Spersonalizuj swoje wnętrze

Naklejki ścienne AMPsign są ciekawym rozwiązaniem dla osób chcących spersonalizować swoje mieszkanie i sprawić, że jego wystrój będzie jedyny w swoim rodzaju.

W coraz większej ilości domów zamiast tapet pojawiają się na naklejki ścienne, które są ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym. Dekoracje wykonywane przez AMPsign wpasowują się w ten trend. Oryginalne rozwiązania dekoracyjne mogą być naklejane zarówno na ścianie pokoju, frontach mebli, szkle (lustra, szafy, okna), jak i w łazience – na płytkach ceramicznych lub kabinie prysznicowej. Do każdej dekoracji dołączana jest instrukcja „krok po kroku”, więc operacja przyklejenia naklejki nie powinna sprawiać wielu trudności.

Materiał z którego wykonywane są naklejki to wysokogatunkowa folia PCV, matowa lub błyszcząca. Względnie, może to być folia imitująca szlifowane szkło. Naklejki ścienne są odporne na ścieranie i wilgoć, więc dekoracja przyklejona w łazience jest całkowicie bezpieczna. Kolory są trwałe i nie ulegają zmianom. Naklejki mogą być zdejmowane bez większego trudu. Dodatkowo istnieje również możliwość wykonania naklejek na bazie własnego pomysłu.
 
 
Agencja Wellington PR

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt