Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Ruszył nowy sklep internetowy: Świat Płytek

5 maja 2009 roku ruszył sklep internetowy www.swiatplytek.pl stworzony przez Agencjęe-marketingową wirtuale.pl dla Hurtowni Płytek Ceramicznych „Cedzyna”.

Hurtownia „Cedzyna”, istniejąca na rynku od 16 lat, zdecydowała się na rozwinięcie swojej działalności także w Internecie.

"Nasza Firma bardzo długo szukała nowych rynków zbytu. Po długiej analizie zauważyliśmy, że sprzedaż internetowa jest jedną z najlepiej rozwijających się gałęzi na rynku budowlanym. Sklep internetowy to zarówno nowy rynek zbytu jak i wspaniałe narządzie marketingowe. Liczymy, iż uda się nam się jeszcze lepiej trafiać w potrzeby naszych Klientów dając im kompleksowe narzędzie", mówi Piotr Tamborski - Kierownik Hurtowni „Cedzyna”.
„Internet stanowi ogromne pole możliwości dla przedsiębiorstw praktycznie ze wszystkich branż. Firmy masowo decydują się na wykorzystanie Sieci dla swoich celów sprzedażowych. Sprzedaż taka poszerza grupę dotarcia i jest szansą dla regionalnych spółek na szybki rozwój oraz dotarcie do Klientów z całej Polski”, dodaje Tomasz Dziedzic, Menadżer ds. Marketingu i PR w wirtuale.pl.
------------------------------

Hurtownia Płytek Ceramicznych „Cedzyna” w ciągu 16 lat swojej działalności stała się największą na Kielecczyźnie i w regionie hurtownią sprzedającą płytki ceramiczne. Firma, jako dealer lub bezpośredni importer współpracuje i jest przedstawicielem wielu krajowych zakładów produkujących płytki ceramiczne (TUBĄDZIN, JASIENICA, OPOCZNO, POLCOLORIT, PARADYŻ, CER - ROL, CERRAD, CERAMIKA GRES, CERKOLOR), jak i producentów zagranicznych z Hiszpanii, Włoch, Francji, Czech i Holandii.

 

wirtuale.pl Sp. z o. o. z siedzibą w Kielcachistnieje na rynku od 2000 roku. Jest agencją realizującą inwestycje e-biznesowe oraz wspomagającą firmy w osiągnięciu sukcesu rynkowego. Wykorzystując możliwości Internetu oferuje tworzenie standardowego i dedykowanego oprogramowania do zarządzania, wykonanie i aktualizowanie wszystkich klas portali i serwisów internetowych, dostarcza szereg metod promocji biznesów, produktów i usług w Sieci oraz zapewnia bezpieczne funkcjonowanie danych na serwerach.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt