Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Kolekcja Sahara - wyzwanie rzucone naturze

CEARMSTIC poszerzył swój asortyment o nowy produkt – gres lappato. W ofercie dostępna jest m.in. kolekcja Sahara w odcieniach beżu, czekoladowego i złotego brązu, złamanej bieli i szarości.

Zalety gresu – jego wyjątkowa twardość, niska nasiąkliwość, mała ścieralność oraz odporność na działanie kwasów i zasad sprawiają, że cieszy się on nieustannym powodzeniem zarówno klientów indywidualnych, jak i na inwestycjach.

Polacy polubili gres i wykorzystują go nie tylko jako okładzinę podłogową, ale coraz częściej – jako kompleksowe rozwiązanie do łazienki czy kuchni. 
Zainteresowanie klientów najnowszymi trendami we wzornictwie gresu sprawia, że producenci stale poszukują nowych, atrakcyjnych rozwiązań. Dlatego też do popularnych gresów polerowanych i szkliwionych CERAMSTIC dołączył gres lappato.

Gres lappato to gres porcelanowy z powierzchnią polerowaną tarczami osadzonymi elastycznie, dającą efekt płytki z połyskiem,    z nieco nierówną pofalowaną powierzchnią. Gresy wykonane w tej technologii dają ogromne możliwości wzornicze. Lappato docenili już czołowi projektanci włoscy i hiszpańscy – podczas tragów CERSAIE 2008 gres lappato królował wśród najnowszych propozycji. Teraz dostępny jest także w najnowszych kolekcjach CERAMSTIC.

Kolekcja Sahara niemalże rzuca wyzwanie naturze – ten gres idealnie odwzorowuje piaskowiec – zarówno kolorystyką, jak i pojawiającymi się na poszczególnych płytkach smugami  i przebarwieniami,charakterystycznymi dla naturalnego kamienia. Połączenie piękna piaskowca z praktycznymi zaletami gresu porcelanowego sprawia, że kolekcja daje niezliczone możliwości aranżacyjne we wnętrzach w stylu minimalistycznym i klasycznym, a jednocześnie sprawdza się we wszystkich pomieszczeniach: w salonie, kuchni czy nawet „mokrej” łazience.

Płytki bazowe w formacie 30x60 cm występują w pięciu kolorach: beige, brown, gold, white i grey.

Kolekcjędopełniają modułowe dekory cięte wodą oraz listwy z frezowanym motywem odciśniętych liści w formacie 15x60 cm.

Płytki Sahara są rektyfikowane, co pozwala na bardzo precyzyjne ich układanie, w tym również bardzo popularną obecnie metodą bezfugową.
 
Ceny:
Płytki bazowe – od ok. 101 zł/m2
Dekory - od ok. 18 zł/szt. do ok. 52 zł/szt.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt