Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

DUŻE ZMIANY MAŁYM KOSZTEM

 

 Najczęściej przeprowadzane remonty domowe polegają na odświeżeniu koloru ścian. Zwykle co kilka lat decydujemy się na malowanie pomieszczeń, najczęściej pokrywając  ściany kolejną warstwą białej emulsji. Jednak chcąc radykalnej odmiany warto wybrać odważniejsze kolory lub zastosować efektowne dekoracje ścienne i sufitowe. 

 

Najczęściej przeprowadzane remonty domowe polegają na odświeżeniu koloru ścian. Zwykle co kilka lat decydujemy się na malowanie pomieszczeń, najczęściej pokrywając  ściany kolejną warstwą białej emulsji. Jednak chcąc radykalnej odmiany warto wybrać odważniejsze kolory lub zastosować efektowne dekoracje ścienne i sufitowe. 


Radykalna odmiana charakteru i stylu wnętrza nie musi dużo kosztować. Wystarczy spojrzeć na dobrze znany pokój z wyobraźnią i otwartością na nowe pomysły. Wybór innego koloru farby, zastosowanie tapety lub inne rozstawienie mebli potrafi odmienić pomieszczenie nie do poznania. Charakter wnętrza tworzą jednak detale. Dlatego bardzo ważne są wszelkie elementy dekoracyjne - zasłony, poduszki, bibeloty, ale także elementy dekoracyjne umieszczone na ścianach i suficie na przykład te z linii Decosa firmy Saarpor. 


 

 


Rozety Decosa nadają wnętrzu charakter dyskretnej elegancji. Stylizowany żyrandol może stać się głównym elementem dekoracji pokoju, zwłaszcza gdy wyeksponujemy jego punkt zawieszenia na suficie przy pomocy stylizowanej rozety. W modzie są klasyczne połączenia zabytkowych lamp z ozdobnymi rozetami i listwami sufitowymi. Biblioteka urządzona starymi ciemnymi meblami po prostu nie może obejść się bez efektownej dekoracji ścian w stylu pałacowym.


 

 


Kolejnym modnym trendem jest eklektyzm. W ostatnich latach styliści coraz śmielej zestawiają stare z nowym. W jednym wnętrzu spotykają się zabytkowe meble i minimalistyczne dodatki, stylizowane dekoracje i nowoczesna kolorystyka. To zdecydowanie styl dla osób odważnych i przebojowych. Nie wszystkim podoba się zestawienie ozdobnej rozety z nowoczesnym industrialnym żyrandolem lub klasyczny fotel stojący obok szklanego stołu- jednak trzeba przyznać, że efekt jest niezwykle oryginalny. 


 

 


We wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym dekoracje ścian i sufitów mają szczególne zastosowanie. W pustych nie przeładowanych meblami przestrzeniach, nieliczne elementy dekoracyjne zyskują na znaczeniu. Listwy ozdobne Decosa firmy Saarpor zastosowane na ścianie pozwalają uatrakcyjnić przestrzeń poprzez przełamanie monotonii gładkich powierzchni, a także podkreślić wiszące na ścianie przedmioty. Natomiast listwy przysufitowe użyte zamiast tradycyjnych osłon karniszy to prosty sposób aby dodać pomieszczeniu awangardowego charakteru.Ceny rozety Decosa Saarpor od 20 zł (styropianowe) do 95 zł (poliuretanowe)


Ceny listew przysufitowych Decosa Saarpor od 3,40 zł  do 20 zł (2 metry)Produkty dekoracyjne Decosa Saarpor dostępne są w hipermarketach budowlanych na terenie całej Polski.

Nowoczesna dekoracja ścian

Eklektyczne wnętrze

Elegancja w każdym detalu

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt