Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Potęga łazienkowej bieli

Posiadasz w domu dużą łazienkę? Nie jesteś zadowolony z jej wyglądu, ale jednocześnie nie masz pomysłu jak ją urządzić? Może warto postawić na biel.

Potęga łazienkowej bieli

 
Biały jest kolorem ponadczasowym - pasuje zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych. Stanowi także doskonałą bazę do eksperymentów aranżacyjnych.
Łazienka utrzymana w jasnej tonacji wymaga co prawda większych nakładów pracy i uwagi przy sprzątaniu, ale jednocześnie daje domownikom poczucie czystości, świeżości i sterylności.
 
Siła dodatków
 
O charakterze łazienki w takim stylu decyduje w ogromnym stopniu  wybór właściwych dodatków i elementów wyposażenia – luster, mydelniczek, ręczników, kubków na przybory, a nawet papieru toaletowego. Znaczenie ma ich kształt, kolor oraz tworzywo,
z którego zostały wykonane.
- W białej łazience bardzo dobrze sprawdzają się wszystkie elementy wykonane ze szkła – mówi Andrzej Majewski z firmy TECE – Zaopatrzyć możemy się nawet w wykonane z tego materiału przyciski do spłuczek, np. z serii TECEloop. Dzięki temu zachowamy spójny wygląd architektury wnętrza. Poza tym w zależności od koloru przycisku możemy je wyeksponować lub sprawić, aby były na tle ściany niemal niewidoczne.
 
Gra świateł
 
Nie możemy zapomnieć także o tym, że łazienka, w której dominuje biel wymaga odpowiedniego oświetlenia. Neutralność tej barwy pozwala na dużą dowolność w rozwiązaniu tej kwestii. Budowanie oczekiwanego nastroju zależy w ogromnym stopniu nie od lamp czy żarówek halogenowych umieszczonych w suficie, ale od światła dekoracyjnego przy toaletce czy chociażby lustrze. Dodatkowe lampy możemy umieścić także w rogach pomieszczenia. Od tego, co zdecydujemy się podświetlić oraz w jaki sposób to zrobimy zależy atmosfera i nasze samopoczucie w łazience.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt