Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

TECElogo - wkrótce na rynku

Jeszcze w tym roku Firma TECE zamierza wprowadzić do swojej oferty nowy system złączy wtykowych TECElogo. Produkt przeznaczony będzie do budowy instalacji wody pitnej oraz centralnego ogrzewania

Innowacyjność systemu polegać będzie na nowym sposobie łączenia rur za pomocą specjalnych stożkowatych złączek wtykowych. Złączki wykonane są: albo z mosiądzu, odpornego na odcynkowanie albo tworzywa sztucznego – Polyphenylsulfonu. Podobna technika od wielu lat stosowana jest powszechnie w instalacjach elektrycznych. W najbliższym czasie zrewolucjonizuje także branżę sanitarno-grzewczą.

TECElogo nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi zaciskających, dzięki czemu jest niezwykle prosty w montażu, a jednocześnie bardzo bezpieczny.
W pierwszej kolejności do sprzedaży trafią złączki o rozmiarach 16, 20 i 25 mm, wykorzystywane standardowo w domach jednorodzinnych i zabudowie bliźniaczej w instalacjach sanitarnych, grzewczych oraz przy odejściach od pionów.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt