Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Panele laminowane Teak Borneo - Azja w Twoim domu

Teak Borneo to najnowszy wzór paneli laminowanych z kolekcji Allegro Structure marki Classen. Egzotyczny, głęboki kolor i delikatne usłojenie sprawiają, że panele te nadadzą wnętrzu orientalnego posmaku i uczynią je wyjątkowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drzewo teakowe tradycyjnie używane było do budowy statków. Jego naturalna wytrzymałość, szczególnie w środowisku wodnym, sprawiała, że teak był towarem szczególnie pożądanym. Do dziś monsunowe drewno, jak nazywa się teak, jest uważane za materiał wysoce ekskluzywny, szczególnie ze względu na jego egzotyczne pochodzenie – wprost z Azji.

 
Moc orientu
Panele laminowane Teak Borneo z kolekcji Allegro Structure marki Classen to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby nadać swojemu wnętrzu nowego, orientalnego wymiaru. W połączeniu z ciężkimi, ciemnymi meblami i zdecydowanymi barwami natury, stworzą w naszym domu niepowtarzalny klimat, przywodzący na myśl ciężkie od deszczu azjatyckie powietrze i piękno lasów równikowych Borneo.
 
Komfort użytkowania
Niewątpliwą zaletą paneli Teak Borneo jest nie tylko ich specyficzny wygląd, ale też technika wykonania. Panele te, dzięki wysokiej klasie ścieralności (AC3) sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Podłoga została również dodatkowo zabezpieczona przed wilgocią poprzez pokrycie krawędzi paneli kompozycją wosków Isowaxx. Ułożenie paneli ułatwia prosty, bezklejowy system montażu EasyConnect, który dzięki swej optymalnej konstrukcji zapewnia doskonałe łączenie paneli, dając gwarancję maksymalnej trwałości.

 
Panele podłogowe marki Classen dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych można znaleźć na stronach www.classen.pl oraz
www.ruckzuck.pl.

 
 
Classen Allegro Structure Teak Borneo – cena brutto: 34,99 zł/m2
Grubość: 8 mm
Powierzchnia: struktura drewna
Klasa ścieralności: AC3
Klasa przeznaczenia: 31
Gwarancja: 10 lat w pomieszczeniach mieszkalnych
System montażu: Easy Connect
Dystrybutor: Classen–Pol S.A., Zwonowice, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13.
 
www.classen.pl
 
Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych. Zdolności produkcyjne firmy wynoszą prawie 100 mln m2 podłóg rocznie. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol S.A. z siedzibą w Rybniku-Zwonowicach. Classen-Pol S.A. zatrudnia ponad 700 osób. Swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską oraz we wszystkich marketach budowlanych. Firma prowadzi eksport do krajów Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.
 
Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Piękne wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Duży wybór wzorów zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu. Dzięki temu podłogi Classen od lat cieszą się najwyższym uznaniem i zaufaniem klientów w Polsce i na całym świecie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt