Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Nowe rozdzielacze w ofercie TECE

Od 01 września 2008 roku w ofercie firmy TECE pojawią się nowe rozdzielacze ogrzewania podłogowego i grzejnikowego TECEflex.

 

Nowością w ogrzewaniu grzejnikowym będzie rozdzielacz centralnego ogrzewania typu TRPHO. Produkt przystosowany jest do wprowadzonego prze firmę TECE w kwietniu tego roku cyfrowego systemu sterowania ogrzewaniem. Może obsługiwać od 3 do 10 obwodów i pozwala na budowę instalacji grzejnikowej w klasycznym systemie rozdzielaczowym lub w sposób mieszany (podłączając grupy 2-3 grzejników do jednego obwodu rozdzielacza, a następnie prowadząc instalację w systemie trójnikowym). Sterowanie ogrzewaniem wymaga zamontowania na każdym obwodzie siłownika termoelektrycznego, a w każdej strefie ogrzewania odpowiedniego sterownika temperatury pomieszczeń.

W przypadku ogrzewania podłogowego, w miejsce dwóch rozdzielaczy ze stali nierdzewnej – VA 53 i VA 63 wprowadzony zostanie mosiężny rozdzielacz z rotametrami. Ma to uprościć ofertę firmy i ujednolicić asortyment produktów. Dzięki temu wszystkie rozdzielacze TECEflex będą posiadały taki sam system regulacji hydraulicznej.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt