Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

System Fedderlite - opis technologii

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Fedderlite to system osłonowo-dekoracyjnych paneli, mocowanych mechanicznie do elewacji budynku. To innowacyjne rozwiązanie łączy zalety metody lekkiej mokrej i paneli prefabrykowanych.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Okładzina Fedderlite jest modyfikacją akrylowego systemu ociepleń Dryvit Outsulation. Panele produkowane są w zakładzie prefabrykacji i jako elementy gotowe do montażu dostarczane na plac budowy przez Dryvit Systems, a następnie mocowane przez wykonawcę do ścian zewnętrznych budynku. Instalowanie paneli odbywa się za pomocą systemu mocującego, składającego się z klipsów i listew usztywniających zatopionych w panelach.

System Fedderlite zapewnia skuteczną wentylację elewacji i jest energooszczędny. Materiał izolacyjny stosowany do wykonania paneli Fedderlite może mieć grubość do 200 mm, dzięki czemu efektywność ocieplenia budynku (czyli oszczędność na kosztach eksploatacji) jest bardzo wysoka. Jednocześnie dzięki sposobowi mocowania paneli do ściany powstająca szczelina umożliwia odprowadzanie gromadzącej się pary wodnej.

System Fedderlite umożliwia prowadzenie prac ociepleniowych oraz renowacyjnych bez względu na warunki pogodowe i temperaturę otoczenia, także zimą. Jedną z najważniejszych zalet tego rozwiązania jest znaczne skrócenie czasu potrzebnego do wykonania robót elewacyjnych. Panele Fedderlite są lekkie, ważą średnio ok. 12 kg na metr kwadratowy, dzięki czemu można je łatwo i szybko instalować na elewacji. Szybkości prac sprzyja też technika montażu, która nie wymaga stosowania rusztowań, a jedynie pomostów mechanicznych i wózków elektrycznych. W przypadku renowacji rozwiązanie Fedderlite minimalizuje wpływ wykonywanych prac na codzienną działalność odnawianego obiektu.System Fedderlite może być wykorzystany w realizacji dowolnych projektów architektonicznych. Panele mogą być produkowane w dowolnych kształtach i formatach, o wymiarach do 4,5 m na 3 m. Dodatkową zaletą jest estetyka elementów elewacji. Prefabrykacja gwarantuje bowiem pełną kontrolę nakładania tynku i zapewnia najwyższą jakość.

Wyróżniające cechy systemu Fedderlite
• Bardzo szybka instalacja
• Lekkość paneli
• Wyjątkowa estetyka wykonania
• Elewacja wentylowana
• Izolacja cieplna
• Możliwość montażu w zimie
• Niskie koszty

System Fedderlite składa się z płyt styropianowych, zaprawy klejącej, warstwy bazowej z siatką wzmacniającą, tynku akrylowego oraz metalowych profili zamocowanych w panelach.

W systemie Fedderlite wykonano na świecie już ponad 100 tys. metrów kwadratowych elewacji.

Informacja o Dryvit Systems
Dryvit Systems produkuje najwyższej jakości systemy ociepleń i materiały elewacyjne. Szeroka gama oferowanych rozwiązań stwarza nieograniczone możliwości architektom i inwestorom. Firma należy do amerykańskiego holdingu RPM International Inc. – zrzeszającego producentów specjalistycznych materiałów wykończeniowych dla odbiorców komercyjnych i indywidualnych ze 130 krajów świata. Systemy Dryvit obecne są na polskim rynku od 1970 roku. Polska jest strategicznym centrum rozwoju firmy w Europie. Działająca od 1997 roku fabryka w Radziejowicach dostarcza materiały Dryvit odbiorcom na zachodzie i wschodzie kontynentu, jak również w Azji.Tekst dostarczony przez:
Omega Communication

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt