Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Ociepl dom i wygraj z Tytan EOS

Zwrot kosztów ocieplenia budynku oraz wakacje na jednej z wysp Archipelagu Balearów można wygrać w trwającym do końca 2007 roku konkursie Tytan EOS. Sierpniową laureatką, której firma Selena zwróciła 100% poniesionych kosztów ocieplenia domu, została pani Aneta Cuhrmann z Jelcza-Laskowic (woj. dolnośląskie).
Wygrywaj z Tytanem
Szansę na pełen zwrot poniesionych kosztów ocieplenia mają wszyscy, którzy ocieplą dom wykorzystując system Tytan EOS (Elastyczny/wytrzymały, Oddychający/naturalny, Samoczyszczący/perlisty). Wystarczy ze strony www.selena.pl/konkurs pobrać kupon zgłoszeniowy, wypełnić go i przesłać do producenta wraz z dowodem zakupu oraz zdjęciem obiektu ocieplonego w systemie Tytan EOS. Co miesiąc do wygrania jest 100% zwrotu wydatków poniesionych na zakup systemu Tytan EOS oraz dodatkowo trzy wyróżnienia. Spośród nagrodzonych i wyróżnionych, w styczniu 2008, jury wybierze zwycięzcę nagrody głównej, która – wraz z osobą towarzyszącą – pojedzie na wycieczkę na Archipelag Wysp Balearów.

Wybrali Tytan EOS i wygrali!
Pani Aneta Cuhrmann z podwrocławskiego Jelcza-Laskowic do ocieplenia swojego domu wybrała system Tytan EOS ze wszystkimi trzema cechami. Ocieplona elewacja parterowego budynku krytego spadzistym dachem ma 128 m. kw. Jasna kolorystyka ścian efektownie komponuje się z ciemnym dachem i zielenią drzwi. Gratulujemy wygranej!
Oprócz głównej nagrody w sierpniu przyznano również trzy wyróżnienia: dom Romana Kamyszka z Lusowa, Wojciecha Pałuchowskiego z Kroczyc i Bogdana Strusa z Wólki Pełkińskiej. Wyróżnione domy można obejrzeć na stronie internetowej www.selena.pl/konkurs.

Selena doradzi
Do dyspozycji inwestorów myślących o ociepleniu swojego domu, firma pozostawiła także eksperta z firmy Selena, który pomoże dobrać odpowiedni system ocieplenia budynku w systemie Tytan EOS. Doradzi również, jaki kolor elewacji dobrać kierując się między innymi usytuowaniem obiektu (bliskość lasu, drogi, akwenu), rodzajem zastosowanych materiałów wznoszeniowych (gazobeton, silikat, pustaki etc.) i zaawansowaniem realizacji prac budowlanych. Aby skorzystać z pomocy wystarczy przesłać zdjęcie lub dokładny opis swojej inwestycji na adres: konkursEOS@selena.pl.


Selena w Polsce
Marka Tytan Professional uzyskała nagrodę Budowlanej Marki Roku 2006 w kategorii pian i silikonów. Nagroda Budowlanej Marki Roku 2006, przyznana na Targach Budma 2007 jest odzwierciedleniem najwyższej jakości marki, znajomości marki, jej dostępności w tradycyjnym kanale dystrybucji oraz częstotliwości jej wyboru przez klientów.

Selena na świecie
W dniu 1 stycznia 2007 (w dniu przystąpienia Bułgarii do Unii Europejskiej) rozpoczęła działalność Selena Bulgaria Ltd - czternasta spółka zagraniczna Grupy Selena.


Selena jest międzynarodowym producentem i dostawcą szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców jak i użytkowników indywidualnych. W ofercie firmy znajdują się piany poliuretanowe, silikony, akryle, kleje, uszczelniacze, impregnaty do murów, środki dekarskie, środki do impregnacji drewna, taśmy budowlane, folie dachowe oraz system ociepleń budynków EOS.
Sprzedaż jest prowadzona przez grupę 14 spółek handlowych Seleny w Brazylii, Bułgarii, Czechach, Finlandii, Kazachstanie, Korei Południowej, w Niemczech, Polsce, Rosji, Rumunii, na Ukrainie, w USA, na Węgrzech i we Włoszech.
Od roku 1999 swoje produkty firma dostarcza do ponad 50 krajów na całym świecie. Produkuje je 7 nowoczesnych, doskonale wyposażonych zakładów: 4 fabryki piany poliuretanowej zlokalizowane w Polsce, Korei Południowej i Brazylii, 2 fabryki uszczelniaczy z siedzibą w Polsce i we Włoszech oraz 1 fabryka klejów w Polsce. W Polsce firma Selena jest liderem na rynku pian poliuretanowych i uszczelniaczy (ponad 30% udział). Kluczowym elementem strategii Seleny jest jakość, którą potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, m. in. Godło Teraz Polska w XIII Edycji Konkursu dla piany montażowo-uszczelniającej Tytan.


Tekst dostarczony przez:

E.C.H.O. Communications
www.echopr.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt