Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

DRYVIT SYSTEMS: 10-LECIE PRODUKCJI W POLSCE

W 1997 roku w Radziejowicach koło Warszawy ruszyła produkcja w pierwszej w Europie fabryce Dryvit Systems, amerykańskiego producenta najwyższej jakości systemów ociepleń i materiałów elewacyjnych. W ciągu dziesięciu lat Dryvit wyprodukował w Polsce przeszło milion pojemników wyrobów polimerowych i prawie 3 miliony worków suchych zapraw i tynków. Taka ilość materiałów pozwala na wykonanie ok.10 milionów metrów kwadratowych elewacji. Wartość sprzedaży firmy w ostatnim roku osiągnęła prawie 40 mln zł.
Specjaliści z polskiej fabryki Dryvit mają znaczące osiągnięcia w rozwoju technologii ociepleń. Opracowali wiele nowych rozwiązań, począwszy od systemu mineralnego Drysulation, który był odpowiedzią na potrzeby polskiego rynku, a następnie wszedł do oferty Dryvit w Stanach Zjednoczonych. Kolejne technologie opracowane przez Dryvit w Polsce to: system na wełnie mineralnej Roxsulation (1998), system silikatowy Outsulation SLK, (2002), system akrylowy Outsulation NT (2004) oraz system silikonowy Outsulation TR (2005), sprzedawany w całej Europie.

Produkty z polskiej fabryki Dryvit są dopuszczone do obrotu w całej Unii Europejskiej (na podstawie Europejskiej Aprobaty Technicznej), jak również w Rosji, na Ukrainie, w Chorwacji i Kazachstanie.

Fabryka Dryvit w Radziejowicach była kilkukrotnie modernizowana. Unowocześniono systemy podawania i kontrolowania surowców oraz systemy pakowania i składowania gotowych wyrobów. W ostatnich latach postawiono nowe linie produkcyjne do wytwarzania materiałów suchych. Zmodernizowano system zarządzania kolorowaniem, który jest sterowany komputerowo i posiada bezpośrednie połączenie z bazą danych w USA. Takie rozwiązanie zwiększa efektywność kolorowania oraz gwarantuje zgodność palety barw ze standardami. Dzięki wprowadzonym w fabryce zmianom znacznie wzrosły możliwości produkcyjne Dryvit w Polsce.

Na miarę XXI w. jest nowy system zarządzania stanem magazynowym, wykorzystujący skanery laserowe i zintegrowaną, elektroniczną bazę danych. System pozwala śledzić drogę każdego z surowców od dostawy do fabryki w Radziejowicach aż po instalację na elewacji konkretnego obiektu. Daje to doskonałe możliwości kontroli jakości produktów. System ten w najbliższym czasie obejmie magazyny w oddziałach firmy w całej Polsce.

Dryvit konsekwentnie realizuje politykę jakości, która pozwala na osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku termoizolacji stosowanych w budownictwie. W 1999 r. Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001, zaś trzy lata później uzyskał jedyny jak dotąd w Polsce Certyfikatu Jakości AQAP na zgodność z wymaganiami NATO. Bezpieczeństwo, gwarancja odpowiednich parametrów i wysoki, stale doskonalony, standard oferowanych rozwiązań, optymalizacja kosztów oraz fachowy serwis techniczny to priorytety, na których opiera się działalność Dryvit.

Dalszy rozwój firmy jest integralnie związany ze zwiększeniem produkcji w Polsce. Po osiągnięciu imponujących rezultatów w Polsce i na rynkach wschodnich, Dryvit planuje dynamiczny wzrost sprzedaży w Europie Zachodniej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt