Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

SKOFF - Nowoczesne oświetlenie w starym stylu

Mosiądz starzony to oryginalna propozycja materiału i koloru obudowy halogenowych lamp podszafkowych i wysięgnikowych firmy SKOFF. Zastosowanie ciepłych tonacji spowodowało, że nowoczesne rozwiązania oświetleniowe z powodzeniem mogą być łączone z tradycyjnym stylem aranżacji wnętrz.

Przestrzeń kreowana światłem

Wiele elementów wystroju wnętrza naszego domu decyduje o jego niepowtarzalnym charakterze. Kompozycje kolorystyczne, styl umeblowania oraz rodzaj materiałów wykończeniowych – wszystko to stanowi o unikalnym nastroju, jaki panuje w naszym salonie, kuchni czy łazience. Niezależnie od tego, czy jesteśmy zwolennikami nowoczesnej, surowej stylistyki, czy też preferujemy tradycyjne i przytulne aranżacje, odpowiednia gra światła pozwoli podkreślić wybrany przez nas pomysł na zaaranżowanie przestrzeni naszego domu. Dobierając odpowiednie oświetlenie możemy uwydatnić jakiś ciekawy, charakterystyczny punkt pomieszczenia. Współczesna architektura wnętrz bardzo często kreuje przestrzeń poprzez światło, rozpraszając jego intensywność poprzez drobne halogenowe lampy podszafkowe i wysięgnikowe. Wkomponowane w całokształt mebli liczne lampki pozwalają na stworzenie oryginalnych świetlnych akcentów, o znacznie większej mocy tworzenia nastroju i charakteru wnętrza. 

Większość dostępnych na rynku podszafkowych i wysięgnikowych lamp halogenowych utrzymanych jest w stalowej, srebrnej kolorystyce. Metalowe dodatki bardzo często kojarzone są z nowoczesną stylistyką wnętrz, w której szarość i chłodna tonacja barw kreuje surowy charakter całej aranżacji. Nie wszyscy jednak są zwolennikami minimalistycznych trendów. Dla większości z nas dom ma być przede wszystkim miejscem przytulnym, nastrojowym, w którym chłód metalowych elementów jest ograniczony. Idealną propozycją dla wszystkich miłośników ciepłej, tradycyjnej stylistyki są jedyne na rynku  podszafkowe i wysięgnikowe lampy firmy SKOFF, dostępne w oryginalnym kolorze: mosiądz starzony.

Niebanalna propozycja kolorystyczna oparta jest na oryginalnym kolorze mosiądzu postarzanego. Ciepła kolorystyka sprawia, że halogenowe oprawy oświetleniowe firmy SKOFF z powodzeniem wkomponują się w naturalne kolory drewnianych mebli i trafią w gusta najbardziej wymagających konsumentów. Koloryt mosiądzu starzonego szczególnie idealnie harmonizuje z przygaszoną tonacją drewna klonu lub dębu.
 
Nowoczesność i jakość w zgodzie z tradycją
Na polskim rynku dostępna jest bogata oferta podszafkowych i wysięgnikowych lamp halogenowych firmy SKOFF. Zarówno zróżnicowany kształt obudowy, jak i ciekawe propozycje kolorystyczne sprawiają, że do każdej aranżacji wnętrza z powodzeniem dopasujemy odpowiedni wzór lampy. Oferta SKOFF to oprawy trójkątne, prostokątne, kwadratowe, a także popularne „oczka” i lampy wysięgnikowe w kilku oryginalnych wzorach. Oryginalna kolorystyka mosiądzu umożliwia gustowne połączenie nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych z tradycyjnym stylem aranżacji wnętrz. Halogenowe lampki nie są już zarezerwowane wyłącznie dla minimalistycznych trendów – ciepła tonacja mosiądzu pozwala na ich idealne wkomponowanie nawet w rustykalne aranżacje.
Wszystkie występujące w kolekcji SKOFF lampy wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej lub aluminium, której powłoki nigdy nie będą się przecierały ani łuszczyły. Idealny profil każdej pojedynczej lampki osiągnięto dzięki innowacyjnemu procesowi tłoczenia, który całkowicie wyeliminował stosowany dotychczas sposób gięcia stali, nie dający pełnej powtarzalności kształtu. Kolejnym atutem lamp firmy SKOFF jest odpowiednio dostosowany kąt padania światła, który zapewnia optymalne oświetlenia całego blatu. Regulowane przeguby lamp wysięgnikowych zwiększają możliwość dostosowania padającego światła do wymyślonej przez nas koncepcji oświetlenia. Obecność dwustykowych gniazdek gwarantuje brak iskrzenia, co z kolei rozwiązuje problem wypalania się styków i przepalania żarówek. Powyższe zalety techniczne w połączeniu z ciekawymi wzorami kolorystycznymi sprawiają, że halogenowe lampy firmy SKOFF stanowią niepowtarzalną na naszym rynku propozycję na oryginalne oświetlenie wnętrza.
 
 

 
Firma SKOFF jest profesjonalną firmą produkcyjną zajmującą się nowoczesnym oświetleniem do mebli kuchennych i łazienkowych a także do ciągów komunikacyjnych, schodów i zastosowań użyteczności publicznej.   Celem Firmy jest tworzenie takich projektów, które odpowiadają wysokim standardom europejskim.
Oświetlenie SKOFF stwarza przyjemną atmosferę, Nie powoduje zmian naturalnych barw oświetlanych przedmiotów, jest perfekcyjne w szczegółach, formie i funkcjonowaniu.

Tekst dostarczony przez:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt