Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

UNIWERSALNY DETEKTOR FTM 3-1 i czujesz się bezpiecznie

dziedzic

Firma Proma Polska dołączyła do swojej bogatej oferty uniwersalny detektor FTM 3-1 marki Ferm, przeznaczony do wykrywania elementów metalowych i drewnianych w ścianach oraz napięcia w elektroinstalacjach.

Detektory nie raz ratowały ekipy remontowe, renowacyjne i dekoratorów wnętrz przed ogromnymi stratami związanymi z błędem w sztuce bądź zwykłą pomyłką w planach. Teraz uniwersalny detektor FTM 3-1 jest ogólnie dostępny, a jego niska cena czyni go wyjątkowo przystępnym dla każdej osoby remontującej lub dekorującej dom i mieszkanie.

Uniwersalny detektor FTM 3-1 marki Ferm posiada wyjątkowo czuły, regulowany wykrywacz metali, drewna i napięcia w elektroinstalacjach. Wskazuje on miejsca, w których przebiegają rury c.w.u., rury gazowe i kanalizacyjne, metalowe kable oraz belki drewniane i konstrukcje. Urządzenie to świetnie sprawdza się podczas mniejszych i większych prac remontowych, od przybicia gwoździa, po wywiercenie i wycięcie dziur w ścianach czy podłogach w celu przeprowadzenia instalacji lub zamontowania różnego rodzaju urządzeń. Uniwersalny detektor FTM 3-1 znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia instalacji zabudowanych w trakcie wykonywania prac remontowo-budowlanych w domu, mieszkaniu czy na działce. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i poręczny. Stosowanie tego urządzenia polecane jest także do drobnych, kosmetycznych prac domowych. Przed wbiciem w ścianę gwoździa lub kołka, na których zawiśnie gustowny obrazek, oprawa świetlna, bądź mały koszyczek z doniczką warto sprawdzić, czy za warstwą farby, tynku, gipsu czy betonu nie przebiega w tym miejscu np. instalacja elektryczna. Uniwersalny detektor FTM 3-1 posiada 3-letnią gwarancję, którą firma Proma Polska przyznaje na produkty marki Ferm. Klienci szczególnie sobie cenią obsługę serwisową oraz możliwość wysyłki zakupionych narzędzi na koszt firmy Proma Polska. Cena katalogowa: 93 zł brutto. Proma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Urządzenia PROMA produkowane są z uwzględnieniem życzeń odbiorców w zakresie jakości i zastosowania. Z początkiem lutego 2008 firma Proma Polska wprowadziła na rynek nowy katalog „,Maszyny i narzędzia 2008A”, w którym na 140 stronach prezentuje blisko 1.500 produktów marek Economy by Ferm, Ferm, Proma, Ferm PowerLine i Arbortech, wraz z danymi technicznymi i cenami dla klienta detalicznego. Tekst dostarczony przez:

dziedzic

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt