Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Bezpiecznie ze STEINEL

LANGESTEINEL

W dzisiejszym zabieganym świecie na wszystko brakuje nam czasu, mimo tego, urządzając mieszkanie czy biuro chcemy aby było wyjątkowe. Szukamy takiego wyposażenia, które będzie funkcjonalne, a zarazem ładne. Dzięki ofercie lamp z czujnikiem ruchu firmy STEINEL tak właśnie będziemy mogli oświetlić swoje mieszkanie, dom jego okolicę czy też biuro, aby czuć się w nim komfortowo i bezpiecznie.

Jak wiadomo właściwe oświetlenie mieszkania, domu i jego otoczenia czy też biura daje nam poczucie bezpieczeństwa. Wpływa także na nasz nastrój i samopoczucie. Dzięki bogatej ofercie firmy STEINEL możemy wybrać odpowiednie dla nas oświetlenie, idealnie pasujące do naszych potrzeb. Lampy firmy STEINEL wyposażone są w czujniki ruchu, które zapewniają oświetlenie we właściwym czasie i miejscu. Światło zapala się automatycznie, gdy poruszająca się osoba znajdzie się w pobliżu czujnika i gaśnie, gdy opuści ona obszar jego widzenia. Światło świeci się tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Oświetlanie pomieszczeń, które aktualnie nie są użytkowane, to marnowanie energii i pieniędzy.

W ofercie firmy STEINEL znajdziemy wiele modeli lamp spełniających wymagania współczesnego konsumenta, które można zamontować w biurze, w mieszkaniu, ogrodzie, garażu, przed wejściem do domu czy też w miejscach szczególnie narażonych na wandalizm np. wejście na posesję etc. Ciemność od zawsze budziła strach. Gdy jest jasno czujemy się pewniej i bezpieczniej. Automatyczne oświetlenie ułatwia poruszanie się w nocy po korytarzach, klatkach schodowych, w garażach, piwnicach, jak również wokół budynków, jednocześnie stanowiąc utrudnienie dla osób niepowołanych, które zazwyczaj działają po zmroku. Technika czujników pozwala czuć się pewniej i bezpieczniej. Czujników firmy STEINEL nie da się oszukać – wysoce czułe detektory rejestrują każdy ruch w obszarze wykrywania i w razie potrzeby włączają światło. STEINEL w odpowiedzi na oczekiwania klientów przygotował bardzo bogatą, jednocześnie różnorodną ofertę lamp z czujnikami ruchu na podczerwień: kinkietowe o prostych, klasycznych wzorach (np. serie: L 530, L705, L706), tradycyjne (np. seria AL 602), stylowe (m.in. seria L860), numeryczne (L850 / L863 / L270 / L320), udaroodporne przeznaczone specjalnie do miejsc o wzmożonym ryzyku wandalizmu, wyposażone w klosz udaroodporny (DL 750, seria L 870), halogenowe (m.in. serie HS 150/300/500), ogrodowe (GL 10/11/12/16/60/61). W ofercie lamp wewnętrznych z czujnikiem wysokiej częstotliwości znajdują się: plafony (seria RS), lampy kinkietowe (seria BRS).

Lampy te ujmują prostą formą oraz wysokiej klasy materiałami, z których są wykonane takich jak szlachetne dmuchane mleczne szkło, wysokogatunkowe aluminium, nierdzewna stal szlachetna,. Za eleganckimi dmuchanymi szklanymi kloszami kryje się najnowsza technologia czujników wysokiej częstotliwości. Chcąc czuć się bezpieczniej możemy zainstalować oświetlenie automatyczne. Jednakże nie musimy koniecznie rezygnować z posiadanych już lamp czy instalacji oświetleniowych – można je doposażyć w czujniki ruchu, które zapewniają komfort na najwyższym poziomie. Z powodzeniem stosowane są zarówno czujniki ruchu na podczerwień (IR), jak i czujniki wysokiej częstotliwości (HF). Świetnym rozwiązaniem jest również żarówka energooszczędna z czujnikiem zmierzchowym Sensor Light, którą wystarczy po prostu wkręcić do posiadanej lampy, a zintegrowany czujnik zmierzchowy ,mierząc jasność otoczenia, będzie włączał oświetlenie o zmierzchu i wyłączał o świcie.

Oświetlenie automatyczne to oszczędność energii elektrycznej, komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników. Różnorodność asortymentu zarówno pod kątem funkcjonalności oraz oferowanych wzorów daje możliwość zaspokojenia wymagań nawet najbardziej wyrafinowany gustów. Pełną ofertę możemy zobaczyć na www.langelukaszuk.pl Cena, dystrybucja Lange Łukaszuk. Firma Lange Łukaszuk rozpoczęła swoją działalność w roku 1987. Zasada, aby za każdą wydaną złotówkę klient otrzymał wymierną wartość, jakość i zadowolenie zaowocowała w widoczny sposób – firma Lange Łukaszuk stała się poważnym partnerem dla największych hurtowni z branży elektrotechnicznej i narzędziowej w kraju. Obecnie jest uznanym dostawcą profesjonalnych, wysokiej jakości, nowoczesnych narzędzi, produktów elektrotechnicznych, oświetlenia automatycznego oraz klejów termotopliwych. Swoją pozycję firma buduje na trwałych związkach z najlepszymi producentami w Europie. W swojej ofercie LŁ posiada obecnie produkty m.in. takich renomowanych marek, jak STEINEL, NWS, FELO, BENNING, NOVUS, KRESS, PROXXON, OSBORN, BONDHUS, Hellen, SCHEPPACH. Więcej informacji: www.langelukaszuk.pl Tekst dostarczony przez:

PRIMOLOKO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt