Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Stolbud Włoszczowa na targach Wybieram okna! 2010

W dniach 28 i 29 kwietnia w Centrum Kongresowym Hotelu Gromada Airport w Warszawie odbyły się współorganizowane przez Stolbud Włoszczowa targi pod hasłem: Wybieram okna! 2010. Wydarzenie to było pierwszą edycją największego w Polsce spotkania przedstawicieli branży okiennej.

Pomysłodawcami i organizatorami targów Wybieram okna! 2010 są przedstawiciele producentów stolarki fasadowej zrzeszeni w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Producentów Okien. Ideą spotkania było umożliwienie uczestnikom wymiany doświadczeń, poznania aktualnej oferty rynkowej oraz zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu doboru, wykonawstwa i eksploatacji stolarki okiennej. Dwudniowa wystawa najlepszych producentów okien w kraju wzbogacona o cykl seminariów prowadzonych przez specjalistów stworzyła doskonałe warunki do realizacji tego celu.
Obszerny zakres tematyczny seminariów prowadzonych przez wybitnych specjalistów branży okiennej obejmował zarówno aktualne tendencje rynkowe, jak i zagadnienia ściśle techniczne. Pan Augustyn Zioło - technolog z firmy Stolbud Włoszczowa prowadził dwa seminaria cieszące się dużym zainteresowaniem. Jedno z nich poruszało tematykę związaną z wprowadzeniem materiałów budowlanych na rynek oraz warunkami otrzymania dotacji na modernizację i wymianę okien. Drugie z seminariów pozwoliło przybliżyć słuchaczom właściwości okien energooszczędnych – jakie panują tendencje, na czym polega montaż oraz jaki jest wpływ parametru okien na certyfikację energetyczną budynków. Omawiane kwestie zostały oparte na przykładzie okna Capital z certyfikatem izolacyjności cieplnej CQ ITB.
- Targi Wybieram okna! 2010 to dla nas doskonała okazja, by podzielić się wiedzą i wymienić doświadczenia z innymi ludźmi z branży. Jesteśmy mile zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem tym wydarzeniem i mamy nadzieję, że organizując kolejne spotkania uda nam się utrzymać tę tendencję – mówi Augustyn Zioło.
Organizatorzy zadbali o dużą powierzchnię wystawy oraz odpowiedni system rozmieszczenia stoisk, co umożliwiło wystawcom dogodne wyeksponowanie swoich produktów, a zwiedzającym komfortowe przemieszczanie się. Na targach prezentowano ściśle określony wachlarz produktów (okna wykonane z drewna, PVC i aluminium, oraz drzwi tarasowe i balkonowe), by skutecznie wypromować okna oraz skupić wokół wystawy osoby i instytucje najbardziej związane z branżą. Odwiedzający stoisko Stolbudu Włoszczowa  (
www.stolbud.pl) zwracali szczególną uwagę na kwestie ekologii oraz energooszczędności okien. Często dopytywano się także o okna akustyczne, które są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza w wielkomiejskich zabudowach, gdzie wysoki poziom hałasu jest wyjątkowo uciążliwy.
Duże zainteresowanie targami Wybieram okna! 2010 i liczne pozytywne opinie uczestników o spotkaniach tego typu sprawiły, że organizatorzy już zaczynają przygotowania do kolejnej edycji przedsięwzięcia.

 


www.stolbud.pl

Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję  z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

 

 

 

INFORMACJA PRASOWA MAJ  2010

                                                                   

 

Kontakt prasowy:
Ewa Kaczyńska mobile: 0-601 552 672, tel. 0-71 718 21 45, e-mail:
ewa.kaczynska@echopr.pl
Jolanta Jamioł  mobile: 0-609 55 26 54, tel. 0-71 718 21 54, e-mail:
jolanta.jamiol@echopr.pl
Katarzyna Kowalska  tel. 0-71 718 21 53, e-mail:
katarzyna.kowalska@echopr.pl
                                      
  E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2024

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt