Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Moje okna są eko

Drewniana stolarka okienna cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób decydujących się na budowę domu pasywnego. Zastosowanie do produkcji ram naturalnego tworzywa pozwala na zminimalizowanie kosztów energii podczas ich eksploatacji. Okna drewniane Capital oraz Plus firmy Stolbud Włoszczowa, spełniają najwyższe normy związane z ekologicznym budowaniem, co przekłada się na ich energooszczędność oraz komfort użytkowania.

Wykorzystywanie surowców naturalnych, stało się trendem we współczesnym budownictwie. Drewno jako materiał ekologiczny zdobywa coraz szerszą rzeszę zwolenników wśród osób ceniących sobie walory estetyczne oraz użytkowe. Innowacyjne okna Capital oraz Plus z oferty włoszczowskiego producenta, to energooszczędne produkty, które łączą w sobie  naturalne piękno drewna z nowoczesną technologią.

Energooszczędne budowanie
Ciepły i przytulny dom zapewnia przyjemną atmosferę wszystkim jego mieszkańcom. Zastosowanie nowoczesnych okien drewnianych z wysokimi parametrami izolacyjności  termicznej gwarantuje komfort i wygodę we wnętrzu przez cały rok. Okno Capital (Uw od 0,68 W/m2) i Plus (Uw od 1,1 W/m2) skutecznie izolują pomieszczenia przed letnim upałem, a także zapewniają niskie utraty ciepła podczas zimowych mrozów.
Dzięki odpowiedniej grubości skrzydła i ościeżnicy, nowoczesne Okno Capital spełnia najwyższe standardy użytkowe oraz techniczne. Jednoramowa, czterowarstwowa, stabilna konstrukcja ramy  wykonana jest z najlepszej jakości drewna dębowego, sosnowego lub meranti. Model okna Capital cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów także dzięki zastosowaniu w nim cięższych zestawów szybowych, co pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów izolacyjności termicznej (Ug=0,5 w/m2K). Energooszczędność okna Capital została nagrodzona certyfikatem Instytutu Techniki Budowlanej CQ ITB. Ponadto za innowacyjne i energooszczędne technologie w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej oraz rozwiązania przyjazne przyrodzie i człowiekowi  firma Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) przyznano certyfikat Zielona Marka.

Ekologiczna moda
Moda na energooszczędną, stolarkę okienną panuje w Polsce od kilku lat. W budowie domów ekologicznych okna drewniane pełnią rolę izolatora. Drewno z natury jest słabym przewodnikiem ciepła, co w przypadku wykorzystania tego tworzywa do produkcji ram okiennych staje się jego ogromną zaletą. Okno Capital oraz Plus z oferty firmy Stolbud Włoszczowa oprócz zgodnych z nowoczesnym budownictwem parametrów wpływających na energooszczędność naszego domu, cechuje także elegancki wygląd.  Ze względu na ich wyjątkową estetykę możemy całkowicie zrezygnować z zasłon, a w rezultacie każdy promień słoneczny docierać będzie do wnętrza domu. Może to być wykorzystane przy odzyskiwaniu ciepła. Charakter okna z pewnością podkreśli odpowiednio dobrana barwa drewna. Szeroka paleta kolorów lazurowanych i RAL, pozwolą każdemu nabywcy dopasować odpowiedni dla siebie odcień ram okiennych.

Wykorzystanie do produkcji stolarki okiennej  tworzywa pochodzącego z natury, łączy w sobie ekologię i ekonomię, obrazując bardzo korzystny eko bilans, począwszy od ich produkcji, a kończywszy na utylizacji. Z ekologicznego punku widzenia okna drewniane Capital oraz Plus z oferty włoszczowskiego producenta, stanowią najlepszy wybór dla osoby, która przykłada wagę do energooszczędności, a co za tym idzie ochrony środowiska.

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.

www.stolbud.pl


Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję  z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2024

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt