Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Energooszczędne okno CAPITAL z certyfikatem izolacyjności cieplnej CQ ITB

Jasny i ciepły dom to marzenie każdego z nas. Teraz możemy je spełnić, bo zastosowanie dużych okien nie musi wiązać się z narażaniem domowego budżetu na wysokie koszty ogrzewania. Dzięki energooszczędnym eleganckim oknom Capital  firmy Stolbud Włoszczowa z certyfikatem na Znak Jakości Cieplnej CQ ITB możemy znacząco zmniejszyć straty cieplne w naszym domu.

Dzięki zastosowaniu okien o bardzo dobrym parametrze izolacji termicznej możemy znacznie obniżyć koszty związane z ogrzewaniem, bez konieczności całkowitej modernizacji budynku. Innowacyjne okno Capital, nagrodzone certyfikatem Instytutu Techniki Budowlanej CQ ITB, pozwala domownikom cieszyć się z naturalnego światła bez narażania budynku na utratę ciepła.

Ciepła technologia
Okno Capital, dzięki  jednoramowej, czterowarstwowej konstrukcji, jest jednym z najgrubszych okien na rynku. Jego rama wykonana jest z najwyższej jakości drewna dębowego, sosnowego lub meranti. Stabilna konstrukcja stanowi jeden z podstawowych elementów wpływających na jakość cieplną okna oraz pozwala na zastosowanie cięższych zestawów szybowych o bardzo dobrych parametrach  izolacji termicznej Ug=0,5 (W/m2K).

Okna Capital zapewniają również ochronę naszym domom przed uciążliwymi hałasami z zewnątrz. Efekt wyciszenia zapewnia wysoka izolacyjność akustyczna (Rw=42 dB). Dzięki niej możemy w ciszy cieszyć się domową atmosferą.


Bezpieczny luksus
Stabilne ramy okna Capital pozwalają na zastosowanie najgrubszego szklenia. Na życzenie klienta dostępna jest wersja okna o podwyższonej odporności na włamanie. Oprócz atestowanych szyb antywłamaniowych wyposażone jest ono w dodatkowe funkcje jak blokada obrotu klamki, ogranicznik otwarcia oraz w okucia antywłamaniowe. Dzięki nowoczesnym technologiom nasz dom stanie się bezpiecznym schronieniem bez potrzeby instalowania rolet zewnętrznych czy krat.

Elegancja w każdym wnętrzu
Stolarka okienna jest ważnym elementem podkreślającym charakter i estetykę budynku. Przy jej zakupie kierujemy się więc nie tylko parametrami technicznymi. Okno Capital zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta. Jego kształt oraz wymiar można dopasować do każdego budynku. Dzięki szerokiej ofercie elementów ozdobnych, jak listwy czy szprosy, okno Capital znajdzie zastosowanie zarówno w nowoczesnej architekturze, jak i w stylowych, tradycyjnych domach. Bogactwo kolorów ram oraz możliwość zastosowania szkła witrażowego pozwala na wybór okien, które będą współgrać z indywidualnym charakterem elewacji. Eleganckie połączenie drewna z mosiężnymi, złotymi czy srebrnymi zawiasami wprowadzi do każdego wnętrza odrobinę luksusu i elegancji.

To, czy zamieszkamy w ciepłym, jasnym i bezpiecznym domu, zależy od nas. Przy wyborze okien warto postawić na najnowsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania poparte  naukowymi badaniami i certyfikatami ITB.

Okno Capital typ O32s (1160 x 1440 mm)– cena już od  2180,33 zł brutto.
Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
www.stolbud.pl

Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada niezbędne dokumenty, wymagane prawem budowlanym, zawierające cechy i parametry techniczno- użytkowe. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.


INFORMACJA PRASOWA LUTY  2010
                                                                   


Kontakt prasowy:
Ewa Kaczyńska mobile: 0-601 552 672, tel. 0-71 718 21 45, e-mail: ewa.kaczynska@echopr.pl
Jolanta Jamioł  mobile: 0-609 55 26 54, tel. 0-71 718 21 54, e-mail: jolanta.jamiol@echopr.pl
Katarzyna Kowalska  tel. 0-71 718 21 53, e-mail: katarzyna.kowalska@echopr.pl
                                      
  E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt