Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Zbawienne nie tylko latem

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Zbliża się lato, a wraz z nim przepowiadane upały. Już teraz myślimy, co będzie gdy temperatura w naszym domu czy biurze wzrośnie do 30 stopni.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
W takich warunkach trudno jest przebywać, nie mówiąc o sprawnym funkcjonowaniu oraz pracy. Nawet nasz wypoczynek jest mniej efektywny, gdy w domu jest duszno i parno. Rozwiązaniem, które zdecydowanie poprawi klimat wnętrza i to nie tylko latem jest klimatyzacja. KLIMASTAR proponuje klimatyzatory z najnowszej generacji filtrami czyszczącymi i antybakteryjnymi, które nie tylko zapewnią właściwą temperaturę w pomieszczeniu, ale także poprawią jakość powietrza, a tym samym zwiększą higienę i komfort naszego życia.

Nowoczesne klimatyzatory to rozwiązania dostępne dla każdego użytkownika. Urządzenia te w pomieszczeniu tworzą zdrowy i niemal identyczny z naturalnym klimat. Niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, zawsze zapewniają optymalną temperaturę, odpowiedni poziom wilgotności, a także oczyszczają powietrze usuwając z niego zanieczyszczenia. To nie tylko ulga dla organizmu, ale i zbawienie dla alergików.

Nowe na rynku klimatyzatory oferowane przez KLIMASTAR ulepszone zostały o kombinację użytecznych funkcji. Filtr absolutny gwarantuje oczyszczanie powietrza z cząsteczek kurzu, dymu papierosowego, roztoczy, zarodników grzybów i pleśni, pyłków roślin, sierści zwierząt, nieprzyjemnych zapachów, a także niektórych bakterii i wirusów. Jego skuteczność jest porażająca, bo sięga aż 99,995%. Z ulgą, pełną piersią, odetchnąć mogą zarówno alergicy, rodzice małych dzieci, jak i wszystkie osoby dbające o zdrowy styl życia. Z pewnością zwrócą oni także uwagę na filtr antybakteryjny emitujący atomy srebra. Posiadają one silne właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze i grzybobójcze.

Kolejną innowacją jest generator jonów ujemnych. Jony ujemne nazywane są „witaminami powietrza” i powszechnie występują w lasach i w pobliżu górskich strumieni. Wydzielając te dobroczynne dla naszego zdrowia i samopoczucia cząstki, urządzenia KLIMASTAR odczuwalnie poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniu. Obiad w domu czy przekąska w biurze zasmakuje jak prawdziwy górski piknik.

Nowy na rynku klimatyzator naścienny KLIMASTAR AUX ASW-H09A4 to zaawansowane technologicznie urządzenia przystosowane do pracy w pomieszczeniach o różnorodnym zastosowaniu. Jego elegancki i nowoczesny design oraz uniwersalne proporcje pozwalają na wkomponowanie go w wystrój każdego wnętrza. Jego zaletą jest szybki montaż oraz prosta i bezproblemowa obsługa. Wyposażony w pilota zdalnego sterowania pozwala na łatwą i komfortową regulację wszystkich dostępnych funkcji. Innowacją są tu antybakteryjne właściwości pilota. Przy jego produkcji zastosowano nanotechnologię, dzięki której bakterie są niszczone na powierzchni pilota, co uniemożliwia ich dalszy rozwój.

Klimatyzator naścienny KLIMASTAR AUX ASW-H09A4 dostępny jest już od 2450 zł u dystrybutorów zlokalizowanych w całym kraju. Na komplet składa się z jednostki wewnętrznej, jednostki zewnętrznej i pilota zdalnego sterowania.

Klimastar Sp. z o.o.

Ul. Żurawia 22
00-515 WARSZAWA
Infolinia 0 801 801 002
http://www.klimastar.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt