Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Kratka D/TK 140 firmy Dospel - wentylacja w dobrej cenie

Jesteś developerem lub budowlańcem? Masz do wykończenia dużą powierzchnię użytkową? A może pracujesz jako monter systemów wentylacyjnych? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco choć na jedno z pytań to kratka wentylacyjna D/TK 140 firmy Dospel jest przeznaczona właśnie dla Ciebie.

Czy kratki wentylacyjne wyróżniają się czymś szczególnym? Najnowszy produkt firmy Dospel z pewnością tak. D/TK 140 to trwałe i funkcjonale rozwiązania zawarte w estetycznej formie - biały lub brązowy kolor kratki wentylacyjnej oraz prosty, lecz elegancki design sprawiają, że doskonale współgra ona z aranżacją wnętrza domu, sklepu czy też biura.

 
O tym, że odpowiednia cyrkulacja świeżego powietrza w pomieszczeniach zamkniętych ma istotny wpływ na komfort życia osób w nich przebywających nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Właściwa wentylacja przyczynia się do poprawy naszego zdrowia oraz samopoczucia, a co za tym idzie chęci do pracy czy nauki. Polipropylenowa kratka wentylacyjna firmy Dospel ułatwia przepływ powietrza tak, by odprowadzać nadmiar szkodliwego dla człowieka dwutlenku węgla czy innych gazów. Regulowana przepustnica pozwala na dostosowanie siły wyciągu w zależności od potrzeb. Odpowiednio skonstruowane otwory zapobiegają wstecznemu przepływowi powietrza oraz występowaniu nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach.
Kratka wentylacyjna D/TK 140firmy Dospel proponowana jest w dwóch wersjach: standard oraz w wersji z żaluzją. Zastosowany system montażu oraz zaczepów znacznie ułatwia instalację oraz pozwala skutecznie zamaskować wkręty.
 
 
Nie od dziś wiadomo, że hurtowe ilości pozwalają znacznie zredukować koszty zakupu. Kratki wentylacyjne D/TK 140firmy Dospel oferowane są w opakowaniach po 50 sztuk, co bezpośrednio przekłada się na ich atrakcyjną cenę. Z tego właśnie powodu produkt ten skierowany jest głównie do osób wykańczających bądź remontujących wiele pomieszczeń, np. developerów, budowlańców czy firm związanych z branżą wentylacyjną.
 
 
Ceny brutto:
D/TK 140 (kratka standard /biały) – 3,33 zł/szt
D/TKŻ 140 (kratka z żaluzją /biały) – 3,53 zł/szt.
D/TK 140 /B (kratka standard /brązowy) - 3,76 zł/ szt
D/TKŻ 140 /B (kratka z żaluzją /brązowy) - 3,98 zł/szt
 
 
Dystrybutor: Dospel Sp. z o. o. , ul. Główna 186, 42-280 Częstochowa
www.dospel.com
 
 
 
 
Firma Dospel, istniejąca na rynku od 1974 roku, jest największym polskim producentem wentylatorów domowych, przemysłowych, central wentylacyjnych systemów, kratek, instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzatorów. Wszystkie produkty spółki posiadają certyfikat ISO 9001:2000 potwierdzający wysoką jakość produktów. Dospel ma szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji. Produkty z logo Dospel są eksportowane do ponad 40 krajów świata.
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt