Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Większa mobilność Dospela

W minionych wiekach Anglia podbiła niemal pół świata dzięki potężnej flocie okrętów. Zakładano kolonie na innych kontynentach a kraj ten ciągle rósł w siłę, stając się w rezultacie światowym mocarstwem. Potrzebę stałego udoskonalania i rozbudowywania swojej floty doskonale rozumie firma Dospel. Choć wykorzystuje je do transportu, nie posiada jednak własnych okrętów. Dospel swoje imperium buduje sukcesywnie za pomocą floty samochodowej, która właśnie została zmodernizowana.

W ostatnich miesiącach zarząd firmy Dospel podjął radykalną decyzję o wymianie całej floty samochodowej. Z racji swojego rozmachu, przedsięwzięcie nie należało do tanich. Nie skończyło się bowiem na samej wymianie aut – flota Dospela znacznie się rozrosła.

– Ustawicznie zwiększająca się sprzedaż i dynamiczny napływ nowych klientów wymagały tego kroku. – mówi prezes firmy, Sebastian Myśliwiec. – Rzeczywistość wciąż stawia przed nami nowe wyzwania, którym musimy sprostać. Od pierwszego dnia po wymianie samochodów naszych przedstawicieli na lepsze, dostajemy od nich entuzjastyczne opinie. Nie ukrywam, że bardzo nas to cieszy, ponieważ komfort i bezpieczeństwo pracy naszych handlowców cenimy na równi z satysfakcją klientów – jedno ściśle łączy się przecież z drugim.
Po wnikliwej analizie zdecydowano się na zakup aut koncernu, który w ciągu najbliższych miesięcy ma ogromne szanse stać się największym producentem samochodów na świecie - Dospel wybrał Toyotę.
– Według niezależnych rankingów publikowanych przez sieci serwisów naprawczych, samochody Toyota są jednymi z najmniej awaryjnych aut świata. Nawet drobna usterka może stać się przyczyną poważnego wypadku. Niezawodność codziennych narzędzi pracy naszych handlowców i managerów ma dla nich ogromne znaczenie, gdyż „za kółkiem” spędzają oni wiele godzin dziennie. Decydując się na pojazdy tej właśnie marki mieliśmy na uwadze także względy ekonomiczne oraz ekologię. Jest to zagadnienie szczególnie istotne przede wszystkim dla ochrony środowiska, nie tylko dla wizerunku firmy. – dodaje prezes Sebastian Myśliwiec.
Wyjątkowo wydajne i oszczędne silniki Diesla montowane w wybranych przez Dospel pojazdach Toyoty to bardzo niskie koszty eksploatacji, ale również znikoma emisja tlenku węgla do atmosfery. Regularne serwisowanie aut w autoryzowanych punktach oraz tankowanie paliwa najwyższej jakości tylko na jednej stacji renomowanej sieci czynią nową flotę Dospela przyjazną środowisku.
W trosce o komfort pracy swoich przedstawicieli firma Dospel zakupiła wyłącznie samochody w pełni wyposażone. Oprócz elektronicznych systemów dbających o bezpieczeństwo i łatwość prowadzenia, Toyoty Dospela posiadają wszelkie udogodnienia, jakie docenia ich codzienny użytkownik: klimatyzację, elektryczne sterowanie szybami i lusterkami oraz sprzęt audio.
Całości dopełnia wizerunek wymienionej floty. Wszystkie samochody mają ujednolicony wygląd. Już z daleka charakterystyczny granat ich karoserii kojarzy się z logo Dospela. Natomiast wyraźne logo firmy nie pozostawia wątpliwości: oto jedzie fachowiec lidera rynku systemów wentylacyjnych.
  
Dospel Sp. z o. o. , ul. Główna 186, 42-280 Częstochowa
 
  
FirmaDospel,istniejąca na rynku od 1974 roku, jest największym polskim producentem wentylatorów domowych, przemysłowych, central wentylacyjnych systemów, kratek, instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzatorów. Wszystkie produkty spółki posiadają certyfikat ISO 9001:2000 potwierdzający wysoką jakość produktów. Dospel ma szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji. Produkty z logo Dospel są eksportowane do ponad 40 krajów świata.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt