Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Wentylatory Venucci Silver - funkcjonalność i estetyka

Podczas urządzania domu czy mieszkania często zadajemy sobie pytanie: czy zdecydować się na produkt ładny czy praktyczny? Wybierając wentylator Venucci Silver nie musimy z niczego rezygnować - jedno urządzenie łączy w sobie najlepsze rozwiązania techniczne z prostotą kształtów i wyrafinowaniem wzornictwa.

 Wentylatory łazienkowe, kuchenne i inne cieszą się coraz większa popularnością. Chcemy żyć i mieszkać zdrowo, a jakość powietrza ma zasadniczy wpływ zarówno na nasze samopoczucie, jak i na stan samego domu. Efektywna wentylacja gwarantuje nie tylko dopływ świeżego powietrza, ale również odprowadza nieprzyjemne zapachy i nadmiar wilgoci. Prawidłowy obieg powietrza, gwarantowany przez wentylatory Venucci, zmniejsza znacznie ryzyko powstania pleśni i grzybów, a także chorób układu oddechowego.

Współczesne akcesoria wykończeniowe muszą być zarówno praktyczne, jak i posiadać dodatkowe walory estetyczne. Czasy, w których elementy osprzętu domowych instalacji odstraszały swoja formą i jednorodnością odchodzą do lamusa – już nie trzeba rezygnować z estetyki na rzecz funkcjonalności. Dziś nasze domy mają być nie tylko praktyczne, ale też zdrowe i piękne. Nowoczesna aranżacja wnętrz łączy w sobie minimalizm formy, surowe wzornictwo i stonowaną kolorystykę. Tam, gdzie liczy się niepowtarzalny charakter wnętrza oraz nowoczesny design marka Venucci oferuje wentylatory Silver Brushed i Silver

Wentylator Venucci Silver nada elegancji łazience

Fot: Dospel

Steel. Elegancka nakładka ze srebrnym nadrukiem lub tłoczeniem zastąpiła tradycyjny, biały front. Srebrno – metaliczny kolor nakładki wpisuje się w trend oparty na metalowych elementach aranżacji. Formy geometryczne nadają wentylatorom Venucci Silver Brushed i Venucci Silver Steel modny charakter cieszących oko małych dzieł sztuki. Tak zaprojektowane wentylatory nie zaburzą kompozycji wnętrza, a wręcz przeciwnie - nadadzą mu wrażenie perfekcji.

Wentylator Venucci Silver Steel
Fot: Dospel

Dzięki wentylatorom Venucci Silver nowoczesnej kuchni, stylowej łazienki czy pięknego salonu nie będzie już szpecić nie pasujący do wystroju nieestetyczny wentylator - jego miejsce zajmie nowoczesny i elegancki produkt marki Venucci. Dzięki wentylatorom Venucci Silver wnętrza o niepowtarzalnym charakterze będą pełne czystego powietrza.

  
Venucci Silver Brushed, Venucci Silver Steel - cena 415 zł
 
 
Dystybucja: DOSPEL Lider Wentylacji 034 – 365-98-43
  
Firma Dospel, istniejąca na rynku od 1974 roku, jest największym polskim producentem wentylatorów domowych, przemysłowych, central wentylacyjnych systemów, kratek, instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzatorów. Wszystkie produkty spółki posiadają certyfikat ISO 9001:2000 potwierdzający wysoką jakość produktów. Dospel ma szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji. Produkty z logo Dospel są eksportowane do ponad 40 krajów świata.
 

Tekst dostarczony przez:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt