Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

KOMFORTOWE LATO

Przestrzenne mieszkanie na poddaszu, nasłonecznione od strony południowej to pewnie marzenie wielu mieszkańców zatłoczonych, miejskich sypialni. Takie lokum, z pewnością bardziej komfortowe od ciasnego blokowiska, może być jednak również uciążliwe – zwłaszcza latem, gdy przychodzą upały i ostre słońce.

Latem każdy budynek, bez względu na to, czy będzie to nowoczesna bryła czy stara kamienica, najszybciej nagrzewa się od strony dachu. Wysoka temperatura przenika do wnętrza budynku, a przez okna dachowe wpada najwięcej promieni słońca. Instalowanie żaluzji czy wiatraków obrotowych nie zawsze pomaga.

W mieszkaniach usytuowanych na poddaszu można się zatem spodziewać nieprzyjemnej duchotyalbo nawet przysłowiowej sauny. Suche powietrze i w ogóle brak jego cyrkulacji powoduje wówczas zmęczenie i rozdrażnienie mieszkańców. Można jednak temu zaradzić. Najlepszą odpowiedzią na problemy z upałem jest technologia klimatyzacyjna.
 
Nie taki upał straszny
 
Upalne lato w mieście nie musi być uciążliwe. Nowoczesna technologia zapewnia bowiem szereg rozwiązań, które poprawiają komfort codziennego życia. Zainstalowanie w mieszkaniu odpowiedniego klimatyzatora umożliwia skuteczną regulację temperatury wewnątrz pomieszczeń i obniżanie jej, gdy za oknem aura jestnie do zniesienia. Dzięki urządzeniom klimatyzacyjnym uzyskiwane jest przyjemne, chłodne i odświeżone powietrze, które sprzyja efektywnej pracy,
a także odpoczynkowi i zabawie. – Zwiększone zapotrzebowanie na sprawną wentylację domów i mieszkań doprowadziło do stworzenia różnych rodzajów urządzeń, które kontrolują temperaturę we wnętrzach. – mówi Paweł Kulpa z firmy LARS. – Dlatego proponujemy wysokiej jakości klimatyzatory ścienne, ścienno-sufitowe oraz kasetonowe, które zapewniają maksymalny komfort użytkowania – dodaje Kulpa. Można więc cieszyć się przyjemnym chłodem nawet w najbardziej upalne letnie dni.
 

Klimatyzatory FUJIAIRE firmy LARS
Urządzenia wyposażone są w jonizator, który neutralizuje jony dodatnie, wypełniając pomieszczenie odświeżającym naturalnym powietrzem oraz bio filtr, który unieszkodliwia ponad 95% bakterii oraz wyłapuje 99% kurzu z powietrza. Zainstalowany dodatkowo kolektor plazmowy może oczyścić powietrze z dymu, pyłków oraz kurzu unoszących się w pomieszczeniu. Ponadto wszystkie urządzenia wyposażone są w funkcję restartu, czyli automatycznego uruchamiania klimatyzatora w przypadku chwilowego zaniku prądu. Istnieje również możliwość sterowania urządzenia za pomocą pilota.
Specjalne kanały montażowe umożliwiają ukrycie przewodów oraz rur instalacyjnych.

 

Tekst dostarczony przez:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt