Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Wentylator Venucci Antique Gold i Silver - szlachetne kruszce Twego wnętrza

Polska powoli staje się krajem, który chłonie i asymiluje najnowsze trendy wkraczające w sztukę urządzania wnętrz. Moda na nowoczesność ustępuje tradycyjnej, subtelnej nostalgii klasycznego wzornictwa i materiałów wykończeniowych. Połączenie harmonijnego rysunku geometrycznych kształtów z prostą funkcjonalnością i trwałością to składowe równania, w wyniku którego powstały projekty wentylatorów Venucci Antique Gold i Venucci Antique Silver.

 

 Wentylator Venucci Antique Silver
Fot. Dospel

W okresie art déco, stylu rozpowszechnionego w latach 1920–1940, architekci wnętrz podjęli się próby stworzenia zasad nowoczesnego projektowania. Ich ideą było połączenie funkcjonalności i dbałości o wysoką jakość wykończenia, mając na uwadze to, jak niebagatelny wpływ ma przedmiot na fizyczne i społeczne otoczenie człowieka. Była to próba stworzenia trendu w sztuce na wzór dawnych stylów, wybiegającego w przyszłość i z optymizmem szukającego wyrazu nowoczesności. Dzisiaj, niemal w sto lat później, obserwujemy powrót tej tendencji.

Wentylatory wyciągowe Venucci Antique Gold i Venucci Antique Silver są esencją trendu, któremu można nadać miano antique deco, czyli antycznej dekoracji. Wentylatory Venucci są niewielkimi, lecz niezbędnymi urządzeniami, które dbają o lepsze samopoczucie osób przebywających w domu i mieszkaniu. Ich wyjątkowość polega na tym, że posiadają trzy niezależne funkcje.
Po pierwsze, ich praca zapewnia prawidłowy obieg powietrza w pomieszczeniu, eliminuje nieprzyjemne zapachy, a gdy znajdują się w kuchni lub łazience, zmniejszają zbyt dużą wilgotność powietrza przez odprowadzanie nagromadzonej pary wodnej, czyniąc atmosferę świeżą i przyjemną.
Po drugie, wentylatory Venucci Antique Gold i Venucci Antique Silver posiadają wbudowaną diodę LED, która emituje dyskretny, elegancki blask delikatnie oświetlający wnętrza. Światło to, dzięki zastosowaniu technologii LED, może świecić kilkadziesiąt tysięcy godzin bez przerwy powodując niemal niezauważalne zużycie energii. Dlatego wentylator Venucci można pozostawić włączonym przez całą noc tak, by rano móc cieszyć się świeżym i ożywczym powietrzem dającym chęć i energię na cały nowy dzień.

Wentylator Venucci Antique Gold
Fot. Dospel

Po trzecie, Venucci Antique Gold i Venucci Antique Silver są jedynymi w swoim rodzaju elementami zdobiącymi wnętrze. Ich trwała, metalowa konstrukcja i design stylizowane na kosztowny bibelot przyprószony latami starości czyni każde pomieszczenie bardziej szlachetnym i wystylizowanym zgodnie z duchem najświeższej wnętrzarskiej mody.

Pamiętaj, że twoje wnętrze stanowi o tobie samym, tak samo jak przedmioty, którymi się otaczasz i wśród których żyjesz, są obrazem twojej osobowości dostępnym dla oczu innych ludzi. Wentylatory Venucci Antique Gold i Venucci Antique Silver są jedynie drobnymi szczegółami, lecz jakże ważnymi, na drodze poszukiwań własnego Ja… które z pewnością jest szlachetne.
 
Venucci – wentylator osiowy z bocznym wlotem powietrza, o średnicy 100 lub 120. Linia Venucci Gold jest dostępna w następujących wersjach kolorystycznych i wykończeniowych: Venucci Glass, Venucci Steel, Venucci Antique Gold i Venucci Antique Silver.
 
Dystrybucja: DOSPEL Lider Wentylacji 0-34 365-98-43      
 
Wentylatory Venucci Antique Gold i Venucci Antique Silver
cena brutto: Æ100 - 427 zł

                      Æ120 - 475 zł

 

Tekst dostarczony przez:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt