Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Nowe modele multisplit w katalogu elta Klima

Linia MULTI 3 oraz MULTI 2 to kolejne nowości od elta Klima. W ten sposób marka uzupełnia swoją ofertę o urządzenia typu multisplit. W katalogu na nadchodzący sezon pojawiły się one obok bardziej nietypowych rozwiązań.

Marka elta Klima prezentuje kolejne nowości. Do swojej tegorocznej oferty wprowadziła dwa modele urządzeń klimatyzacyjnych typu multisplit – linię MULTI 3 oraz MULTI 2. Są to rozwiązania wyposażone odpowiednio w 3 lub 2 jednostki wewnętrzne. Obie propozycje to systemy, których instalacja jest szybka, prosta oraz oszczędna, ponieważ obsługuje je jeden zewnętrzny agregat skraplający. W katalogu elta Klima na nadchodzący sezon pojawią się one obok takich ciekawych rozwiązań jak szafa klimatyzacyjna elta EK-48SHSK czy wentylator kolumnowy elta 9096. 

Linia MULTI 3 została wyposażona w technologię inwerterową, która płynnie dostosowuje pracę układu chłodniczego do panujących warunków. Powoduje to obniżenie zużycia energii nawet o 30%, a dodatkowo zwiększenie wydajności klimatyzatorów. Wzrasta również ich żywotność oraz komfort użytkowania, ponieważ funkcja inwerterowa eliminuje wielokrotne uruchamianie systemu, a tym samym gwarantuje jego cichsze działanie. Urządzenia linii MULTI 3 są ponadto przyjazne dla środowiska dzięki przynależności do klasy energetycznej A, a także zastosowaniu czynnika chłodniczego R410A.
 
 
Linia MULTI 2 składa się z dwóch jednostek wewnętrznych o mocy 2,6kW każda. System posiada trzy prędkości pracy oraz funkcję osuszania powietrza. Nowoczesna konstrukcja oraz wykorzystanie czynnika chłodniczego R410A klasyfikują urządzenia z linii MULTI 2 w grupie B pod względem efektywności energetycznej. Obsługę klimatyzatorów ułatwia wbudowany kolorowy wyświetlacz LCD, który wskazuje uruchomione tryby pracy oraz aktualną temperaturę.
 
Urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję producenta i są dostępne u przedstawicieli handlowych elta Polska oraz w firmowym sklepie internetowym – szczegółowe kontakty i informacje na stronie www.klima-elta.pl.
Sugerowane ceny detaliczne:
  • linia MULTI 3 – model EK-30SHMU – ok. 9 460 zł
  • linia MULTI 2 – model EK-18SHMU – ok. 4 790 zł

Informacje o firmie:
elta Polska Sp. z o.o. jest dystrybutorem oraz importerem urządzeń audio i video, sprzętu gospodarstwa domowego, multimediów, urządzeń klimatyzacyjnych oraz nawigacji samochodowej. W Polsce firma obecna jest od ponad 10 lat. W tym czasie stała się uznanym partnerem handlowym ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów, wysoką jakość, nowoczesne i nowatorskie technologie, a także konsekwentną orientację na klienta i solidny serwis.
Klimatyzatory elta dostępne są na polskim rynku już od 4 sezonów. Firma zajmuje się zarówno sprzedażą urządzeń oznaczonych logo elta Klima, jak również posiada w swojej ofercie rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne innych marek. Firma zapewnia kompleksową obsługę począwszy od wykonania projektu, poprzez dostarczenie urządzeń, montaż, aż po uruchomienie systemu.
elta Polska Sp. z o.o. jest oddziałem elta GmbH, firmy obecnej w 30 krajach na całym świecie, która w swojej ofercie posiada ponad 400 produktów. Są to urządzenia z branży audio/video, AGD, multimediów i klimatyzacji. W ciągu roku elta GmbH importuje ok. 7 mln urządzeń o łącznej wartości ponad 100 mln euro.

Tekst dostarczony przez:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt