Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Comfort Max firmy Dospel - żyj z Comfortem

Zadaniem instalacji wentylacyjnych jest utrzymanie przez cały rok odpowiedniej jakości powietrza w pomieszczeniach użytkowych. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie wentylacji mechanicznej nawiewno – wywiewnej, opartej na centrali wentylacyjnej. Najbardziej kompleksowe urządzenia tego typu oferuje firma Dospel – system Comfort Max to idealne połączenie wentylacji z odzyskiem ciepła z Gruntowym Wymiennikiem Ciepła (GWC).

Wyróżniony Złotym Medalem MPT na targach Budma 2007 Comfort Max firmy Dospel to rozwiązanie nowoczesne technologicznie. Na jego innowacyjność składa się przede wszystkim kompleksowość tego systemu – Comfort Max pozwala w pełni zintegrować wentylację z rekuperacją z istniejącymi w budynku instalacjami c.o. oraz z odnawialnym źródłem energii, jakim jest ciepło zgromadzone w gruncie.

 Wentylacja Comfort Max idealnie współdziała z centralami DAYTONA 250 lub DAYTONA 350 FUTURA firmy Dospel. Ich zastosowanie zapewnia nieustanną wymianę zużytego powietrza na świeże, czyste i przefiltrowane z zewnątrz. Centrale posiadają wymiennik ciepła, zwany rekuperatorem – przepływają przez niego dwa strumienie powietrza (świeże z zewnątrz i zużyte, usuwane z budynku). Przed wydostaniem się poza budynek zużyte powietrze ogrzewa powietrze wprowadzane do pomieszczeń. DAYTONA 250 lub DAYTONA 350 FUTURA jest w stanie odzyskać nawet do 95 % energii cieplnej, powodując wyraźne obniżenie kosztów ogrzewania. Zamontowane w centrali wentylacyjnej filtry zatrzymują zanieczyszczenia dostające się do domu z zewnątrz, stwarzając w ten sposób komfortowe warunki dla domowników, szczególnie tych cierpiących na alergie.
 
System Comfort Max firmy Dospel uzupełnia Gruntowy Wymiennik Ciepła (GWC). Urządzenie to służy do wymiany energii cieplnej między gruntem a powietrzem dostarczanym do pomieszczeń poprzez system wentylacji. Zimą GWC wykorzystuje do wstępnego ogrzania powietrza darmowe ciepło zgromadzone w ziemi. Latem natomiast ten sam system wstępnie schładza powietrze, pełniąc funkcję ekologicznego klimatyzatora. Gruntowy Wymiennik Ciepła firmy Dospel to innowacyjne rozwiązanie w którym powietrze nie ma bezpośredniego kontaktu z gruntem, a więc nie jest narażone na zanieczyszczenia. W ten sposób został zapewniony odpowiedni poziom bezpieczeństwa i higieny.
 
Kompleksowe rozwiązanie wentylacyjne, jakim jest system Comfort Max firmy Dospel, zapewni prawidłową wymianę powietrza zarówno w domach czy mieszkaniach, jak również w biurowcach oraz budynkach użyteczności publicznej. Comfort Max, działający w połączeniu z Gruntowym Wymiennikiem Ciepła sprawi, iż mikroklimat panujący w pomieszczeniach zawsze będzie sprzyjający – czy to do pracy, czy też do relaksu po długim, męczącym dniu.
 
 
Dospel Sp. z o. o. , ul. Główna 182, 42-200 Częstochowa

Tekst dostarczony przez:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt