Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Ponadczasowe, naturalne piękno - drzwi Castel i Exclusive

We współczesnych aranżacjach równie modne jest stosowanie jednego rodzaju drewna jak i łączenie ze sobą kilku różnych gatunków. Castel i Exclusive to kolekcje drzwi wewnętrznych firmy Stolbud Włoszczowa, bazujące na klasycznym pięknie naturalnego drewna oraz subtelnej, prostej formie. Uniwersalny styl i szeroka gama modeli sprawiają, że do każdego wnętrza możemy dobrać drzwi, które doskonale skomponują się z jego wystrojem.

Naturalne drewno od lat jest bardzo chętnie stosowane w aranżacjach domów i mieszkań. Ten szlachetny materiał nadaje wnętrzu niepowtarzalny, elegancki charakter i wprowadza nastrojowy, ciepły klimat. Drewniane drzwi firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) czynią pomieszczenie przytulnym, a przy tym są niebywale solidne i wytrzymałe.

Perfekcyjne w każdym szczególe
Drzwi z linii Exclusive i Castel są wykonane z klejonego warstwowo,
naturalnego drewna dębu, brzozy, sosny lub meranti. Zastosowanie tego surowca gwarantuje ich trwałość, a także piękny i oryginalny wygląd. Do  wykończenia stolarki drzwiowej Exclusive stosowany jest system czteropowłokowego malowania  wodorozcieńczalnymi farbami kryjącymi lub lakierami transparentnymi. Drzwi z kolekcji Castel z drewna sosnowego, meranti oraz dębowego pokrywane są barwami lazurowanymi. Ponadto dostępne są skrzydła drzwiowe z drewna dębowego i brzozowego z dwiema warstwami ręcznie nanoszonego wosku.

Dopasowane do każdego pomieszczenia
W obu kolekcjach znajduje się wiele różnorodnych modeli. W zależności od potrzeb możemy wybrać drzwi z przeszkleniami lub pełne, umożliwiające zachowanie dyskrecji w danym pomieszczeniu. Szyby drzwi w kolekcji Exclusive są wykonane ze szkła satinato, natomiast w Castel ze szkła crepi. Przeszklenia występują w różnych wielkościach i kształtach. Przepuszczają do wnętrza światło, a także stanowią niebanalną ozdobę. Szeroka gama kolorów stolarki drzwiowej sprawia, że z łatwością dobierzemy odcień idealnie dopasowany do pozostałych drewnianych elementów w naszym mieszkaniu. W zależności od funkcji i wielkości pomieszczenia, możemy wybrać jedną z trzech dostępnych wersji: jednodzielną, dwudzielną lub przesuwną. Skrzydła drzwiowe mają wysokość z przylgą 203 cm,  występują w szerokościach: 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm (poza modelem Exclusive nr 5, który jest dostępny w szerokościach do 90 cm).

Drzwi z kolekcji Castel i Exclusive charakteryzują się funkcjonalnością i perfekcyjnym wykonaniem. Są dedykowane wszystkim osobom ceniącym stylowe i klimatyczne wnętrza.

Firma Stolbud Włoszczowa udziela swoim klientom 2 lata gwarancji.

www.stolbud.pl


Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję  z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt